Szkolny Turniej Piłki Siatkowej

Liceum

03 cze 2022

W dniu 1 czerwca 2022r. z okazji ,,Dnia Dziecka’’ odbyły się zawody sportowe pod nazwą ,,Szkolny Turniej Piłki Siatkowej’’, zorganizowane dla uczniów klas ponadpodstawowych Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach.
Głównym celem sportowych zmagań była integracja młodzieży szkolnej poprzez wspólną rywalizację, a także popularyzacja piłki siatkowej. W turnieju wzięło udział 5 zespołów. Ogólnie w zawodach uczestniczyło 47 uczniów. Po uroczystym rozpoczęciu i losowaniu rozpoczęto rywalizację w fazie eliminacyjnej w jednej grupie, gdzie rozegrano mecze w systemie ,,każdy z każdym’’. Do fazy finałowej awansowały dwie drużyny, które rozegrały ze sobą mecz o 1 miejsce. Wszystkie spotkania były rozgrywane do dwóch wygranych setów, a za sprawne sędziowanie były odpowiedzialne zawodniczki z SMS z klasy 3LS.

Klasyfikacja końcowa :

I miejsce – 3 LAS
II miejsce – 3 LS
III miejsce – 1L
IV miejsce – 2THŻ
V miejsce – 1T

Zwycięska drużyna wystąpiła w składzie:

Julia Rusinek – 3LA
Anna Dzięgielewska – 3LA
Dawid Binkowski – 3LA
Wojciech Kołodziejski – 3LB
Eryk Winkler – 3LS
Aleks Wyszpolski – 3LS

Na zakończenie wręczono czterem najlepszym drużynom pamiątkowe medale ufundowane przez Dyrekcję Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach. Wszystkim uczestnikom imprezy gratulujemy, dziękujemy wzięcia udziału i zapraszamy na kolejne zawody sportowe.

nauczyciele wychowania fizycznego

Najnowsze

Informacje

Odbiór dyplomów DSDII

Zapraszamy po odbiór zaświadczeń/dyplomów Deutsches Sprachdiplom DSD II sekretariatu dyrektora szkoły (pokój 100). Uczniowie lub ich rodzice zgłaszający się po dyplom/zaświadczenie powinn (...)

Liceum

19 maj 2023

Wydarzenie

Warsztaty na uczelni…

Uczniowie rozszerzonej chemii postanowili zgłębić ten fascynujący świat w praktyce na warsztatach przeprowadzonych przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologicznym. Warsztaty dotyczyły jak (...)

Liceum

26 kwi 2023