Szkolny Turniej Piłki Siatkowej

Liceum

03 cze 2022

W dniu 1 czerwca 2022r. z okazji ,,Dnia Dziecka’’ odbyły się zawody sportowe pod nazwą ,,Szkolny Turniej Piłki Siatkowej’’, zorganizowane dla uczniów klas ponadpodstawowych Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach.
Głównym celem sportowych zmagań była integracja młodzieży szkolnej poprzez wspólną rywalizację, a także popularyzacja piłki siatkowej. W turnieju wzięło udział 5 zespołów. Ogólnie w zawodach uczestniczyło 47 uczniów. Po uroczystym rozpoczęciu i losowaniu rozpoczęto rywalizację w fazie eliminacyjnej w jednej grupie, gdzie rozegrano mecze w systemie ,,każdy z każdym’’. Do fazy finałowej awansowały dwie drużyny, które rozegrały ze sobą mecz o 1 miejsce. Wszystkie spotkania były rozgrywane do dwóch wygranych setów, a za sprawne sędziowanie były odpowiedzialne zawodniczki z SMS z klasy 3LS.

Klasyfikacja końcowa :

I miejsce – 3 LAS
II miejsce – 3 LS
III miejsce – 1L
IV miejsce – 2THŻ
V miejsce – 1T

Zwycięska drużyna wystąpiła w składzie:

Julia Rusinek – 3LA
Anna Dzięgielewska – 3LA
Dawid Binkowski – 3LA
Wojciech Kołodziejski – 3LB
Eryk Winkler – 3LS
Aleks Wyszpolski – 3LS

Na zakończenie wręczono czterem najlepszym drużynom pamiątkowe medale ufundowane przez Dyrekcję Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach. Wszystkim uczestnikom imprezy gratulujemy, dziękujemy wzięcia udziału i zapraszamy na kolejne zawody sportowe.

nauczyciele wychowania fizycznego

Najnowsze

Informacje

Egzamin ECDL

9.06.2022r. odbył się w naszej szkole drugi w tym roku szkolnym egzamin ECDL do którego przystąpiło dwóch  uczniów klasy 8PA Marcel Mruklik i Michał Wyrwicz. Marcel i Michał zaliczyli egz (...)

Liceum

10 cze 2022

Wydarzenie

Wizyta studyjna w Wolinie

W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła bierze udział w projekcie pn. „Ekonomia społeczna dla szkół” dofinansowanym z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, priorytet: II. Efektywn (...)

Liceum

03 cze 2022

Informacje

Terminy sprawdzianu i prób sprawności fizycznej do szkoły ponadpodstawowej

Przeprowadzenie sprawdzianu kompetencji językowych
do oddziałów dwujęzycznych
w Liceum Ogólnokształcącym

Liceum

03 cze 2022