Szczepienia uczniów w wieku 12 – 18 lat

Wszystkie

23 lis 2021

Szanowni Państwo,
17 września 2021r. na terenie naszej szkoły będzie gościł mobilny punkt szczepień koordynowany przez OSP Police oraz OSP Trzebież. Kwalifikacji do szczepienia dokonywał będzie lekarz w punkcie mobilnym. Istniej możliwość zaszczepienia dzieci od 12 do 15 roku życia oraz innych uprawnionych osób. Zainteresowany szczepieniem swojego dziecka rodzic zobowiązany jest przesłać do sekretariatu uczniowskiego deklarację oraz wypełniony kwestionariusz dostępny na stronie www.zspolice.pl do 15.09.21r.
Według rekomendacji MEiN rodzic nie musi być obecny podczas szczepienia dziecka, wymagana jest natomiast jego zgoda wyrażona na formularzu wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem. Rodzic może upoważnić inną osobę, która podczas szczepienia będzie towarzyszyła dziecku i sprawowała nad nim faktyczną opiekę. Szczepienia są dobrowolne. Dodatkowych informacji można uzyskać 91 424 13 06 w.111 Agata Jarymowicz dyrektor Zespołu Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach

Deklaracja szczepienia

Kwestionariusz osobowy

Najnowsze

Informacje

Sprawdzian uzdolnień kierunkowych dla kandydatów do klasy siódmej szkoły podstawowej

Sprawdzian uzdolnień kierunkowych – test predyspozycji językowych
dla kandydatów
do klasy siódmej szkoły po (...)

Podstawowa

20 maj 2022

Informacje

Harmonogram egzaminu ósmoklasisty

Harmonogram egzaminu ósmoklasisty – maj 2022r.

(...)

Podstawowa

12 maj 2022

Informacje

DSD II – odbiór dyplomów i zaświadczeń

Zapraszamy uczniów po odbiór zaświadczeń/dyplomów Deutsches Sprachdiplom DSD II do sekretariatu dyrektora szkoły (pokój 100). Uczniowie lub ich rodzice zgłaszający się po dyplom powinni p (...)

Liceum

12 maj 2022

Informacje

Prezentacja projektu zawodowego „studiujepracuje.pl”

W dniu 29 kwietnia w naszej szkole odbyła się prezentacja projektu zawodowego „studiujepracuje.pl”. Skorzystali z niej uczniowie z klasy 3 Bag, 3 Bbg Szkoły Branżo (...)

Branżowa

06 maj 2022