Praktyki uczniowskie w Grupie Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A

Technikum

04 mar 2024

Uczniowie 3 klasy technikum chemicznego, rozpoczęli właśnie swoje praktyki uczniowskie w Grupie Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A. Po krótkim spotkaniu organizacyjnym w Biurowcu Głównym, młodzież udała się na szkolenia BHP i PPOŻ. Następnie otrzymali przepustki, by zgłosić się już do przydzielonych opiekunów na poszczególnych wydziałach – odpowiednio dopasowanych do potrzeb kształcenia. Za niespełna miesiąc uczniowie będą bogatsi o nową wiedzę i doświadczenie w pracy na instalacjach. Umiejętności te oraz zdobyta wiedza pomogą w przygotowaniu się również do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie technik technologii chemicznej.

Małgorzata Berg

Najnowsze

Wydarzenie

Zebrania z rodzicami i konsultacje z nauczycielami

Serdecznie zapraszamy na spotkania z wychowawcami klas i konsultacje z nauczycielami według harmonogramu zamieszczonego poniżej, które odbędą się 24.05.2024r.

Wydarzenie

Giełda szkół

W sobotę 11 maja br. nasza szkoła wzięła udział w giełdzie szkół, która odbyła się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Przecławiu. Były szczecińskie licea, szkoły branżowe i (...)

Branżowa

16 maj 2024

Wydarzenie

Warsztaty profilaktyczne

Dzisiaj w naszej szkole odbyły się już kolejne warsztaty profilaktyczne. Dzięki Regionalnemu Ośrodkowi Polityki Społecznej Urzędu
Marszałkowskiego w Szczecinie ucznie wieli udział w (...)

Branżowa

29 kwi 2024