Irlandia w szkole

Liceum

10 paź 202

Grupa dwujęzyczna z klasy 1LE jako pierwsza w Zespole Szkół rozpoczęła realizację ogólnopolskiego projektu edukacyjnego pt. Irlandia w Szkole. Jest to autorski projekt Fundacji Kultury Irlandzkiej, nad którym honorowy patronat sprawuje Konsulat Honorowy Irlandii w Poznaniu.

Projekt ma na celu przybliżenie uczniom kultury, historii i tradycji Irlandii. Nasi uczniowie wezmą udział w lekcjach tematycznych oraz warsztatach prowadzonych przez pracowników Fundacji. Zajęcia realizowane będą w języku polskim oraz angielskim, również przez native speakerów z Irlandii. Dodatkowo planowany jest cykl wykładów organizowany wspólnie z Wydziałem Anglistyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Za nami pierwsze spotkanie online z Panią Justyną Mazurek-Schramm, której dziękujemy za wprowadzenie uczniów dwujęzycznych w realia Szmaragdowej Wyspy. Z niecierpliwością czekamy na kolejne wydarzenia projektowe.

Alicja Jankowska
koordynator projektu w Zespole Szkół w Policach

Najnowsze

Informacje

Informacje dla maturzystów

Odbiór świadectw maturalnych, egzaminy poprawkowe

(...)

Liceum

09 lip 2024

Informacje

HARMONOGRAM PRACY KOMISJI REKRUTACYJNEJ

Komisja rekrutacyjna w Zespole Szkół pracuje od poniedziałku do piątku, począwszy od 21 czerwca 2024 roku, w godzinach od 9.30-13.30 w sali 111 (I piętro). Kontakt z komisją jest również m (...)

Branżowa

18 cze 2024

Wydarzenie

II PRZEGLĄD TALENTÓW SZKOLNYCH

Branżowa

12 cze 2024

Wydarzenie

Targi Pracy w Białej

6 czerwca wspólnie z Młodzieżowym Centrum Kariery OHP w Policach zorganizowaliśmy giełdę pracy dla uczniów pełnoletnich jak i dla osób które nie ukończyły 18 lat. Targi to doskonała ok (...)

Branżowa

10 cze 2024