Erasmus Day 2022

Liceum

13 paź 202

Z okazji Międzynarodowych Dni Programu Erasmus+, 13 października 2022 w sali konferencyjnej w naszej szkole odbyło się spotkanie pn. Erasmus Day 2022, odbyło się spotkanie dla wszystkich uczniów, którzy chcieliby zapoznać się z projektami programu Erasmus+ zrealizowanymi w naszej szkole. Mieli oni okazję obejrzeć fantastyczne filmy, zdjęcia oraz prezentacje wykonane przez naszych uczniów podczas projektów m.in. w Hiszpanii, Portugalii, Włoszech i Rumunii, jak również posłuchać krótkich opowieści niektórych uczestników. Wszystkim się podobało, mamy nadzieję, że w przyszłości będzie jeszcze więcej takich projektów:)

Małgorzata Głuszyk

Najnowsze

Wydarzenie

Dbamy o własne bezpieczeństwo - projekt POWER ON

W miniony czwartek 2 lutego uczniowie z klas Szkoły Mistrzostwa Sportowego wraz z trenerami mieli okazję uczestniczyć w prelekcji z sierż. szt. Konradem Szelestem z Wydziału Prewencji Komendy (...)

Liceum

08 lut 2023

Wydarzenie

Uczniowie klas 4 LO i 4 TTCg na spotkaniu z Zachodniopomorskim Uniwersytetem Technologicznym

W dniu 31 stycznia nasi uczniowie mieli okazję spotkać się z przedstawicielami uczelni ze Szczecina. Na jakie kierunki studiów warto się wybrać i jakie atrakcje oraz benefity proponuje ZUT o (...)

Liceum

03 lut 2023

Konkurs

Zebrania i z rodzicami i konsultacje

13 stycznia 2023 r. zapraszamy rodziców na spotkania z wychowawcami klas oraz na konsultacje z pozostałymi nauczycielami.

Informacje

Informacja o skróconych godzinach otwarcia pływalni

INFORMUJEMY, ŻE OD DNIA 14.01.2023 R.(SOBOTA),

W SOBOTY I NIEDZIELE

PŁYWALNIA BĘDZIE

Branżowa

09 sty 2023