Maturzyści na spotkaniu z Politechnika Morską

Liceum

24 paź 202

W piątkowy poranek uczniowie z klas 4 LA, 4 LC I 3 LE mieli okazję spotkać się z absolwentem naszej szkoły Piotrem Łabaczem, a obecnie studentem II roku na kierunku nawigacji w języku angielskim na Politechnice Morskiej w Szczecinie. Pan Piotr wraz ze specjalistą z Działu Promocji p. Rafałem Zaweraczem zachęcali do skorzystania z oferty studiów jakie proponuje szczecińska uczelnia. Maturzyści potrzebują rozmów o realiach studiowania, a dodatkową motywacją może być fakt, że zachęca ich ktoś, kto sam niedawno jeszcze uczył się w naszej szkole.

Alicja Jankowska
Nauczyciel języka angielskiego
Monika Andrzejewska
Doradca zawodowy

Najnowsze

Wydarzenie

Dbamy o własne bezpieczeństwo - projekt POWER ON

W miniony czwartek 2 lutego uczniowie z klas Szkoły Mistrzostwa Sportowego wraz z trenerami mieli okazję uczestniczyć w prelekcji z sierż. szt. Konradem Szelestem z Wydziału Prewencji Komendy (...)

Liceum

08 lut 2023

Wydarzenie

Uczniowie klas 4 LO i 4 TTCg na spotkaniu z Zachodniopomorskim Uniwersytetem Technologicznym

W dniu 31 stycznia nasi uczniowie mieli okazję spotkać się z przedstawicielami uczelni ze Szczecina. Na jakie kierunki studiów warto się wybrać i jakie atrakcje oraz benefity proponuje ZUT o (...)

Liceum

03 lut 2023

Konkurs

Zebrania i z rodzicami i konsultacje

13 stycznia 2023 r. zapraszamy rodziców na spotkania z wychowawcami klas oraz na konsultacje z pozostałymi nauczycielami.

Informacje

Informacja o skróconych godzinach otwarcia pływalni

INFORMUJEMY, ŻE OD DNIA 14.01.2023 R.(SOBOTA),

W SOBOTY I NIEDZIELE

PŁYWALNIA BĘDZIE

Branżowa

09 sty 2023