Emilia Wiśniewska uczennica 1 klasy Szkoły Branżowej nagrodzona

Branżowa

08 kwi 2022

Mamy zaszczyt poinformować, że uczennica Emilia Wiśniewska z klasy 1 BB zajęła II miejsce w Konkursie „Mój zawód-moja pasja” zorganizowanym przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Policach.

Konkurs skierowany był do uczniów szkół branżowych Powiatu Polickiego a jego głównym celem było wyłonienie utalentowanej, kreatywnej młodzieży, która potrafi pokazać talent zawodowy, pasję i zainteresowania.

Nasza uczennica otrzymała najwyższą liczbę punktów w kategorii : prezentacja indywidualna, kreatywność oraz najciekawsza forma prezentacji. Gratulujemy!!!!!!

Najnowsze

Informacje

Prezentacja projektu zawodowego „studiujepracuje.pl”

W dniu 29 kwietnia w naszej szkole odbyła się prezentacja projektu zawodowego „studiujepracuje.pl”. Skorzystali z niej uczniowie z klasy 3 Bag, 3 Bbg Szkoły Branżo (...)

Branżowa

06 maj 2022

Wydarzenie

AKADEMIA ZAWODOWCA

22 kwietnia br. w naszej szkole odbyło się spotkanie podsumowujące projekt zawodoznawczy „Akademia Zawodowca”. W ramach współpracy ze Szkołą Podstawową nr 8 w Policach nasi uczniowie z (...)

Branżowa

25 kwi 2022

Wydarzenie

Uczniowie na spotkanie z przedstawicielami firmy Grupa Azoty Polyolefins S.A.

11 kwietnia uczniowie ostatnich klas liceum, szkoły branżowej oraz technikum uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielami firmy Grupa Azoty Polyolefins S.A. Celem spotk (...)

Branżowa

22 kwi 2022