Uczniowie na spotkanie z przedstawicielami firmy Grupa Azoty Polyolefins S.A.

Branżowa

22 kwi 2022

11 kwietnia uczniowie ostatnich klas liceum, szkoły branżowej oraz technikum uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielami firmy Grupa Azoty Polyolefins S.A. Celem spotkania było zapoznanie z firmą i zachęcenie młodzieży do podjęcia pracy w polickiej spółce. Pani dr Ewa Chmielewska wraz z panem dyrektorem Maciejem Lisem opowiedzieli uczniom o specyfice pracy na różnych stanowiskach w nowopowstałej spółce. Projekt Polimery Police realizuje jedną z największych inwestycji w polskim przemyśle i poszukuje osób, które chciałby rozpocząć karierę zawodową w ich firmie.
Dołącz do jednej z największych inwestycji chemicznych w Polsce. Sprawdź ofertę i aplikuj.

Monika Andrzejewska

Najnowsze

Informacje

Prezentacja projektu zawodowego „studiujepracuje.pl”

W dniu 29 kwietnia w naszej szkole odbyła się prezentacja projektu zawodowego „studiujepracuje.pl”. Skorzystali z niej uczniowie z klasy 3 Bag, 3 Bbg Szkoły Branżo (...)

Branżowa

06 maj 2022

Wydarzenie

AKADEMIA ZAWODOWCA

22 kwietnia br. w naszej szkole odbyło się spotkanie podsumowujące projekt zawodoznawczy „Akademia Zawodowca”. W ramach współpracy ze Szkołą Podstawową nr 8 w Policach nasi uczniowie z (...)

Branżowa

25 kwi 2022

Wydarzenie

Emilia Wiśniewska uczennica 1 klasy Szkoły Branżowej nagrodzona

Mamy zaszczyt poinformować, że uczennica Emilia Wiśniewska z klasy 1 BB zajęła II miejsce w Konkursie „Mój zawód-moja pasja” zorganizowanym przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w (...)

Branżowa

08 kwi 2022