Uczniowie na spotkanie z przedstawicielami firmy Grupa Azoty Polyolefins S.A.

Branżowa

22 kwi 2022

11 kwietnia uczniowie ostatnich klas liceum, szkoły branżowej oraz technikum uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielami firmy Grupa Azoty Polyolefins S.A. Celem spotkania było zapoznanie z firmą i zachęcenie młodzieży do podjęcia pracy w polickiej spółce. Pani dr Ewa Chmielewska wraz z panem dyrektorem Maciejem Lisem opowiedzieli uczniom o specyfice pracy na różnych stanowiskach w nowopowstałej spółce. Projekt Polimery Police realizuje jedną z największych inwestycji w polskim przemyśle i poszukuje osób, które chciałby rozpocząć karierę zawodową w ich firmie.
Dołącz do jednej z największych inwestycji chemicznych w Polsce. Sprawdź ofertę i aplikuj.

Monika Andrzejewska

Najnowsze

Informacje

POWIATOWY ANTYNARKOTYKOWY PUNKT WSPARCIA

(...)

Branżowa

26 wrz 2023

Wydarzenie

Młodzież z Białej „W SŁUŻBIE PRAWU”

Uczniowie klas drugich i trzecich o profilu policyjnym oraz uczniowie ze Szkoły Branżowej realizują wraz z Ochotniczym Hufcem Pracy w Policach program przeciwko przestępstwom wśród młodzież (...)

Branżowa

26 wrz 2023

Informacje

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2023/2024

Uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2023/2024 odbędzie się 04 września 2023 r. o godzinie 9.00 w hali Zespołu Szkół im. I. Łukasiewicza. Zapraszamy.

(...)

Branżowa

01 wrz 2023

Informacje

Harmonogram spotkań z rodzicami

4 września 2023 r. oraz 8 września 2023 r. zapraszamy rodziców uczniów na spotkania z wychowawcami klas według harmonogramu.