Maturzyści na Uniwersytecie Szczecińskim

Liceum

07 kwi 2022

6 kwietnia 2022 r. Uniwersytet Szczeciński zorganizował dla kandydatów na studia Dzień Otwarty. Uczniowie klas maturalnych wraz z wychowawcą skorzystali z zaproszenia i odwiedzili Wydział Ekonomiczny na szczecińskiej uczelni przy ul. Cukrowej. Młodzież miała okazję spotkać przedstawicieli wydziału, poznać organizacje studenckie i koła naukowe oraz różne sekcje działające na uczelni. Dzień Otwarty był również okazją do porozmawiania ze studentami zrzeszonymi w Samorządzie Studenckim. Nasi uczniowie usłyszeli o wymaganiach rekrutacyjnych jakie trzeba spełnić, by studiować na studniach I stopnia. Uczelnia przygotowała szereg atrakcji dla przyszłych adeptów ekonomii. Maturzyści zwiedzili bardzo nowoczesne i świetnie wyposażone laboratoria, uczestniczyli w wykładach a także usłyszeli o zaletach „życia studenckiego”.

Angelika Piasecka -wychowawca klasy 3 lbg
Monika Andrzejewska-doradca zawodowy

Najnowsze

Informacje

DSD II – odbiór dyplomów i zaświadczeń

Zapraszamy uczniów po odbiór zaświadczeń/dyplomów Deutsches Sprachdiplom DSD II do sekretariatu dyrektora szkoły (pokój 100). Uczniowie lub ich rodzice zgłaszający się po dyplom powinni p (...)

Liceum

12 maj 2022

Wydarzenie

AKADEMIA ZAWODOWCA

22 kwietnia br. w naszej szkole odbyło się spotkanie podsumowujące projekt zawodoznawczy „Akademia Zawodowca”. W ramach współpracy ze Szkołą Podstawową nr 8 w Policach nasi uczniowie z (...)

Branżowa

25 kwi 2022

Wydarzenie

Uczniowie na spotkanie z przedstawicielami firmy Grupa Azoty Polyolefins S.A.

11 kwietnia uczniowie ostatnich klas liceum, szkoły branżowej oraz technikum uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielami firmy Grupa Azoty Polyolefins S.A. Celem spotk (...)

Branżowa

22 kwi 2022