Maturzyści na Uniwersytecie Szczecińskim

Liceum

07 kwi 2022

6 kwietnia 2022 r. Uniwersytet Szczeciński zorganizował dla kandydatów na studia Dzień Otwarty. Uczniowie klas maturalnych wraz z wychowawcą skorzystali z zaproszenia i odwiedzili Wydział Ekonomiczny na szczecińskiej uczelni przy ul. Cukrowej. Młodzież miała okazję spotkać przedstawicieli wydziału, poznać organizacje studenckie i koła naukowe oraz różne sekcje działające na uczelni. Dzień Otwarty był również okazją do porozmawiania ze studentami zrzeszonymi w Samorządzie Studenckim. Nasi uczniowie usłyszeli o wymaganiach rekrutacyjnych jakie trzeba spełnić, by studiować na studniach I stopnia. Uczelnia przygotowała szereg atrakcji dla przyszłych adeptów ekonomii. Maturzyści zwiedzili bardzo nowoczesne i świetnie wyposażone laboratoria, uczestniczyli w wykładach a także usłyszeli o zaletach „życia studenckiego”.

Angelika Piasecka -wychowawca klasy 3 lbg
Monika Andrzejewska-doradca zawodowy

Najnowsze

Wydarzenie

Europejski Dzień Języków w Zespole Szkół

W poniedziałek 26 września dołączyliśmy do grona szkół świętujących różnorodność językową naszego kontynentu podczas Europejskiego Dnia Języków. Nasi uczniowie mieli okazję wzią (...)

Branżowa

28 wrz 2022

Informacje

DSD I i DSD I PRO – odbiór dyplomów i zaświadczeń

Zapraszamy po odbiór zaświadczeń/dyplomów Deutsches Sprachdiplom DSD I oraz DSD I PRO do sekretariatu dyrektora szkoły (pokój 100). Uczniowie lub ich rodzice zgłaszający się po dyplom/zaś (...)

Liceum

14 wrz 2022

Wydarzenie

Rozpoczęcie Roku Szkolnego

Informujemy, że 1 września w naszej szkole odbędzie się Wojewódzka Inauguracja roku szkolnego 2022/2023 😀😀😀
Harmonogram wydarzenia:
11:00 – Msza Święta w kościele (...)

Branżowa

30 sie 2022

Informacje

Grafik sal spotkań z wychowawcami klas

Spotkania z wychowawcami klas

(...)

Branżowa

29 sie 2022