Pedagodzy

Renata Sobierajska
pedagog, szkoła branżowa, technikum
p. 103
Monika Andrzejewska
pedagog, doradca zawodowy, liceum klasy 1 i 4
p. 103
Paulina Krzywiec
pedagog, szkoła podstawowa klasy 4 - 8
p. 103
Maria Falkowska
pedagog, pomoc materialna
p. 109
Elżbieta Ciuksza
pedagog, psycholog sportu, szkoła podstawowa klasy 1 - 3
p: SP
Zofia Sobierajska
psycholog, liceum klasy 2 - 3
p. 103a
Svitlana Kolomiiets
psycholog, opieka nad obcokrajowcami
Poniedziałek 08:00 - 13:00
dyżur SP 10:30 - 12:30
08:00 - 15:00
08:30 - 12:30

14:00-17:00
konsultacje 17:00 - 18:00 (co dwa tygodnie)
09:00 - 14:00
08:55 - 12:00
p. 109
Wtorek 8.30 - 13.30
09:00 - 14:00
13:00 - 16:00
konsultacje 16:00 - 17:00
11:00 - 13:00

11:00 -16:00
dyżur SP 13:30 - 15:30
08:30 - 13:30
dyżur SP
Środa 08:00 - 12:00
08:00 - 15.00
08:30 - 13:30

07:10-11:10
12:00 - 16:00
konsultacje 16:00 - 17:00
13:00 - 19:00
p. 109 konsultacje 17:30 - 18:30
Czwartek 12:00 - 16:00
konsultacje 16:00 - 17:00
08:00 - 14:30
09:00 - 14:00
Dyżur SP 09:00 - 11:00


11:00 - 16:00
08:00 - 12:00
dyżur SP
Piątek 08:30 - 12:30
08:00 - 15:30
dyżur SP 13:30 - 15:30 konsultacje 15:30 - 16:30
08:30 - 13:30

07:30-11.30
09:00 - 12:00
09:00 - 12:00
p. 109

Renata Sobierajska

pedagog, szkoła branżowa, technikum

p. 103

Poniedziałek

08:00 - 13:00
dyżur SP 10:30 - 12:30

Wtorek

8.30 - 13.30

Środa

08:00 - 12:00

Czwartek

12:00 - 16:00
konsultacje 16:00 - 17:00

Piątek

08:30 - 12:30

Monika Andrzejewska

pedagog, doradca zawodowy, liceum klasy 1 i 4

p. 103

Poniedziałek

08:00 - 15:00

Wtorek

09:00 - 14:00

Środa

08:00 - 15.00

Czwartek

08:00 - 14:30

Piątek

08:00 - 15:30
dyżur SP 13:30 - 15:30 konsultacje 15:30 - 16:30

Paulina Krzywiec

pedagog, szkoła podstawowa klasy 4 - 8

p. 103

Poniedziałek

08:30 - 12:30

Wtorek

13:00 - 16:00
konsultacje 16:00 - 17:00

Środa

08:30 - 13:30

Czwartek

09:00 - 14:00
Dyżur SP 09:00 - 11:00

Piątek

08:30 - 13:30

Maria Falkowska

pedagog, pomoc materialna

p. 109

Poniedziałek


Wtorek

11:00 - 13:00

Środa


Czwartek


Piątek


Elżbieta Ciuksza

pedagog, psycholog sportu, szkoła podstawowa klasy 1 - 3

p: SP

Poniedziałek

14:00-17:00
konsultacje 17:00 - 18:00 (co dwa tygodnie)

Wtorek


Środa

07:10-11:10

Czwartek


Piątek

07:30-11.30

Zofia Sobierajska

psycholog, liceum klasy 2 - 3

p. 103a

Poniedziałek

09:00 - 14:00

Wtorek

11:00 -16:00
dyżur SP 13:30 - 15:30

Środa

12:00 - 16:00
konsultacje 16:00 - 17:00

Czwartek

11:00 - 16:00

Piątek

09:00 - 12:00

Svitlana Kolomiiets

psycholog, opieka nad obcokrajowcami

Poniedziałek

08:55 - 12:00
p. 109

Wtorek

08:30 - 13:30
dyżur SP

Środa

13:00 - 19:00
p. 109 konsultacje 17:30 - 18:30

Czwartek

08:00 - 12:00
dyżur SP

Piątek

09:00 - 12:00
p. 109

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support