WYTYCZNE DOTYCZĄCE KWATEROWANIA WYCHOWANKÓW W INTERNACIE

Wszystkie

24 sie 2022

Kwaterowanie wychowanków do Internatu Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach odbędzie się 31.08.2022 r. (środa) od godziny 14:00.

W dniu zakwaterowania rodzic/opiekun prawny zobowiązany jest do wypełnienia wymaganych przez placówkę dokumentów. Wszystkie informacje dotyczące opłat za internat oraz funkcjonowania placówki zostaną przekazane podczas kwaterowania. Nowi wychowankowie przyjęci do internatu będą meldowani na pobyt czasowy, dlatego powinni posiadać dowód osobisty, akt urodzenia lub zaświadczenie o stałym zameldowaniu.

Młodzież powinna zabrać ze sobą:

  • poduszkę oraz kołdrę
  • bieliznę pościelową (prześcieradło, poszewki na poduszkę i kołdrę)
  • klapki, ręcznik, przybory toaletowe
  • kubek, talerz, sztućce (do użytkowania w pokoju)
  • przybory szkolne

Przypominamy, że na terenie internatu ze względu na bezpieczeństwo ppoż. obowiązuje zakaz posiadania w pokojach urządzeń elektrycznych, takich jak: czajniki, tostery, żelazka, itp. Prosimy o nieprzywożenie tych urządzeń przez wychowanków.

WAŻNE:

Pierwszym posiłkiem w internacie będzie kolacja w środę 31 sierpnia od godziny 18:30 do 19.30.

Osoby, które nie będą miały możliwości zakwaterowania się w ww. terminie, zobowiązane są do powiadomienia o tym fakcie kierownika internatu lub wychowawcę dyżurnego oraz podanie dokładnej daty przyjazdu do internatu.

Najnowsze

Informacje

Odbiór dyplomów DSDII

Zapraszamy po odbiór zaświadczeń/dyplomów Deutsches Sprachdiplom DSDII do sekretariatu dyrektora szkoły (pokój 100). Uczniowie lub ich rodzice zgłaszający się po dyplom/zaświadczenie powi (...)

Liceum

12 kwi 2024

Wydarzenie

Klasa 5PA z wizytą u Wojewody

5PA i uścisk dłoni Wojewody Zachodniopomorskiego. Tak …., w ten sposób 4 kwietnia 2024 roku została przywitana każda osoba przez Wojewodę Zachodniopomorskiego pana Adama Rudawskiego – ser (...)

Podstawowa

11 kwi 2024

Wydarzenie

XXI Targi Szkół Polic i Szczecina

26 marca w Naszej Szkole, odbyły się XXI Targi Szkół Polic i Szczecina. Uczniowie, nauczyciele oraz rodzice mogli zapoznać się z ofertami szkół ponadpodstawowych, policealnych, językowych (...)

Branżowa

02 kwi 2024

Wydarzenie

Dni Otwarte na Wydziale Technologii i Inżynierii Chemicznej ZUT w Szczecinie

W dniu 6 oraz 7 marca 2024 chemicy z klasy pierwszej i drugiej technikum wzięli udział w Dniach Otwartych na Wydziale Technologii i Inżynierii Chemicznej ZUT w Szczecinie. Dni Otwarte to doskona (...)

Technikum

25 mar 2024