WYTYCZNE DOTYCZĄCE KWATEROWANIA WYCHOWANKÓW W INTERNACIE

Wszystkie

24 sie 2022

Kwaterowanie wychowanków do Internatu Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach odbędzie się 31.08.2022 r. (środa) od godziny 14:00.

W dniu zakwaterowania rodzic/opiekun prawny zobowiązany jest do wypełnienia wymaganych przez placówkę dokumentów. Wszystkie informacje dotyczące opłat za internat oraz funkcjonowania placówki zostaną przekazane podczas kwaterowania. Nowi wychowankowie przyjęci do internatu będą meldowani na pobyt czasowy, dlatego powinni posiadać dowód osobisty, akt urodzenia lub zaświadczenie o stałym zameldowaniu.

Młodzież powinna zabrać ze sobą:

  • poduszkę oraz kołdrę
  • bieliznę pościelową (prześcieradło, poszewki na poduszkę i kołdrę)
  • klapki, ręcznik, przybory toaletowe
  • kubek, talerz, sztućce (do użytkowania w pokoju)
  • przybory szkolne

Przypominamy, że na terenie internatu ze względu na bezpieczeństwo ppoż. obowiązuje zakaz posiadania w pokojach urządzeń elektrycznych, takich jak: czajniki, tostery, żelazka, itp. Prosimy o nieprzywożenie tych urządzeń przez wychowanków.

WAŻNE:

Pierwszym posiłkiem w internacie będzie kolacja w środę 31 sierpnia od godziny 18:30 do 19.30.

Osoby, które nie będą miały możliwości zakwaterowania się w ww. terminie, zobowiązane są do powiadomienia o tym fakcie kierownika internatu lub wychowawcę dyżurnego oraz podanie dokładnej daty przyjazdu do internatu.

Najnowsze

Wydarzenie

Zebrania z rodzicami uczniów klas maturalnych i konsultacje z nauczycielami

24 marca 2023 r. zapraszamy rodziców uczniów klas maturalnych na spotkania z wychowawcami klas oraz wszystkich rodziców na konsultacje z nauczycielami.

Informacje

Informacja o skróconych godzinach otwarcia pływalni

Informujemy, że w czasie ferii zimowych (13-26 lutego) pływalnia naszej szkoły będzie czynna w godzinach 9:30 – 19:15 – ostatnie wejście o godzinie 18:30.

Sauna w budynku p (...)

Wszystkie

10 lut 2023

Wydarzenie

Warsztaty trychologiczne

31 stycznia klasy medyczne uczestniczyły w warsztatach trychologicznych, przeprowadzonych przez naszą byłą uczennicę Natalię Lenarczyk. Natalia jest dyplomowanym trychologiem i biotechnologie (...)

Liceum

10 lut 2023