“Wiosenne granie i śpiewanie”

Liceum

28 mar 2022

Na przywitanie wiosny w naszym internacie zorganizowaliśmy wspólne śpiewanie przy akompaniamencie gitar. Nasza wychowanka Kamila Sydonowicz wraz z niedawno przybyłym Yaroslav Dzhusem zagrali utwór zespołu Dżem ” Wehikuł czasu” ,ze specjalną dedykacją dla Yevhenii Hradila, któremu nie udało się do Nas dotrzeć po zimowej przerwie świątecznej z oblężonej Ukrainy.
Oprócz wokalno- muzycznych umiejętności Polskiej i Ukraińskiej młodzieży, nie zabrakło również dobrego humoru i chęci organizacji kolejnych takich spotkań.

Wychowawcy
Anna Chudzik
Dorota Mrugała

Najnowsze

Informacje

DSD II – odbiór dyplomów i zaświadczeń

Zapraszamy uczniów po odbiór zaświadczeń/dyplomów Deutsches Sprachdiplom DSD II do sekretariatu dyrektora szkoły (pokój 100). Uczniowie lub ich rodzice zgłaszający się po dyplom powinni p (...)

Liceum

12 maj 2022

Wydarzenie

AKADEMIA ZAWODOWCA

22 kwietnia br. w naszej szkole odbyło się spotkanie podsumowujące projekt zawodoznawczy „Akademia Zawodowca”. W ramach współpracy ze Szkołą Podstawową nr 8 w Policach nasi uczniowie z (...)

Branżowa

25 kwi 2022

Wydarzenie

Uczniowie na spotkanie z przedstawicielami firmy Grupa Azoty Polyolefins S.A.

11 kwietnia uczniowie ostatnich klas liceum, szkoły branżowej oraz technikum uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielami firmy Grupa Azoty Polyolefins S.A. Celem spotk (...)

Branżowa

22 kwi 2022