Uczniowie zakwalifikowani do etapu rejonowego konkursów przedmiotowych 2021/2022

Podstawowa

23 lis 2021

Poznaliśmy listę uczniów zakwalifikowanych do etapu rejonowego konkursów przedmiotowych. Zachęcamy do szukania w poniższych tabelach nazwisk swoich i swoich dzieci, wszystkich uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

JĘZYK POLSKI, 22.11.2021 g. 10:00

Lp. Kod ucznia Nazwisko ucznia Imię / imiona ucznia Pełna nazwa szkoły
(bez skrótów)
1. 1201001 Jarczak Paulina Emilia Szkoła Podstawowa nr 1 im. T. Kościuszki z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi
2. 1201002 Nowacka Zuzanna Szkoła Podstawowa nr 1 im. T. Kościuszki z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi
3. 1201003 Rożyńska Julia Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Policach
4. 1201004 Natalia Gruszczyńska Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Policach
5. 1201005 Łukaszewicz Jerzy Bronisław Szkoła Podstawowa nr 5 im. Orła Białego z Oddziałami Dwujęzycznymi
6. 1201006 Szponder Szymon Szkoła Podstawowa nr 5 im. Orła Białego z Oddziałami Dwujęzycznymi
7. 1201007 Stecyniak Szymon Szkoła Podstawowa nr 8 im Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach
8. 1201008 Byczkowska Wiktoria Maria Szkoła Podstawowa nr 8 im Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach
9. 1201009 Lewandowski Maksymilian Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Dwujęzycznymi nr 9
10. 1201010 Mikołajewska Zuzanna Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Dwujęzycznymi nr 9
11. 1201011 Samulak Kacper Wiktor Publiczna Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu
12. 1201012 Orłowski Szymon Publiczna Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu
13. 1201013 Gładkowska Maria Emma Publiczna Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu
14. 1201014 Lubińska Oliwia Szkoła Podstawowa w Bedargowie im. rtm. W. Pileckiego
15. 1201015 Szczypa Krzysztof Szkoła Podstawowa w Bedargowie im. rtm. W. Pileckiego
16. 1201016 Campolo Antonia Publiczna Szkoła Podstawowa w Dobrej
17. 1201017 Spychalska Zofia Irena Publiczna Szkoła Podstawowa w Dobrej
18. 1201018 Martyniak Milena Wiktoria Publiczna Szkoła Podstawowa w Dołujach
19. 1201019 Ząbkiewicz Tymoteusz Publiczna Szkoła Podstawowa w Dołujach
20. 1201020 Zimny Weronika Szkoła Podstawowa im. św. Huberta w Kołbaskowie
21. 1201021 Pietrzak Amelia Szkoła Podstawowa im. św. Huberta w Kołbaskowie
22. 1201022 Jędruszek Monika Publiczna Szkoła Podstawowa imienia Przyjaciół Dzieci w Mierzynie
23. 1201023 Paluch Katarzyna Publiczna Szkoła Podstawowa imienia Przyjaciół Dzieci w Mierzynie
24. 1201024 Konstanty Aleksandra Szkoła Podstawowa w Przecławiu
25. 1201025 Krajewska Malwina Zofia Szkoła Podstawowa w Przecławiu
26. 1201026 Rajchowiak Filip Artur Szkoła Podstawowa im. Jerzego Noskiewicza z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Tanowie
27. 1201027 Prymaczuk Jakub Szkoła Podstawowa im. Jerzego Noskiewicza z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Tanowie
28. 1201028 Rachuba- Pawelczyk Martyna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi
29. 1201029 Kowalczyk Aleksandra Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi
30. 1201030 Kajkowski Alan Damian Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi
31. 1201031 Połukord Anita Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi

MATEMATYKA, 22.11.2021 G. 13:00

Lp. Kod ucznia Nazwisko ucznia Imię / imiona ucznia Pełna nazwa szkoły
(bez skrótów)
1. 1202001 Majdański Borys Tomasz Szkoła Podstawowa nr 1 im. T. Kościuszki w Policach
2. 1202002 Jarczak Paulina Emilia Szkoła Podstawowa nr 1 im. T. Kościuszki w Policach
3. 1202003 Gruszczyńska Natalia Szkoła Podstawowa nr3 im.Marii Skłodowskiej-Curie z Odziałami Dwujęzycznymi w Policach
4. 1202004 Alexiou Maciej Szkoła Podstawowa nr3 im.Marii Skłodowskiej-Curie z Odziałami Dwujęzycznymi w Policach
5. 1202005 Szponder Szymon Szkoła Podstawowa nr 5 im. Orła Białego z Oddziałami Dwujęzycznymi
6. 1202006 Zelek Hanna Teresa Szkoła Podstawowa nr 5 im. Orła Białego z Oddziałami Dwujęzycznymi
7. 1202007 Sałapa Adam Krzysztof Szkoła Podstawowa nr 8 im Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach
8. 1202008 Kamiński Korneliusz Kamil Szkoła Podstawowa nr 8 im Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach
9. 1202009 Goch Łukasz Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Dwujęzycznymi nr 9
10. 1202010 Gorczak-Kałuc Claudia Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Dwujęzycznymi nr 9
11. 1202011 Orłowski Szymon Publiczna Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu
12. 1202012 Gładkowska Maria Emma Publiczna Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu
13. 1202013 Szczypa Krzysztof Szkoła Podstawowa im. rtw. W. Pileckiego w Będargowie
14. 1202014 Campolo Antonia Publiczna Szkoła Podstawowa w Dobrej
15. 1202015 Wojciechowski Łukasz Publiczna Szkoła Podstawowa w Dobrej
16. 1202016 Ząbkiewicz Tymoteusz Publiczna Szkoła Podstawowa w Dołujach
17. 1202017 Strózikowski Kacper Zespół Placówek Oświatowych w Kołbaskowie
18. 1202018 Domagalski Szymon Zespół Placówek Oświatowych w Kołbaskowie
19. 1202019 Kaczanowski Wiktor Publiczna Szkoła Podstawowa w Mierzynie
20. 1202020 Kurpiewski Jakub Publiczna Szkoła Podstawowa w Mierzynie
21. 1202021 Konstanty Aleksandra Szkoła Podstawowa w Przecławiu
22. 1202022 Kuzmenko Zlata Szkoła Podstawowa w Przecławiu
23. 1202023 Kwarcińska Malwina Szkoła Podstawowa w Przecławiu
24. 1202024 Żabski Jan Jerzy Szkoła Podstawowa w Przecławiu
25. 1202025 Łowiński Dawid Szkoła Podstawowa im. Jerzego Noskiewicza z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Tanowie
26. 1202026 Kowalczyk Aleksandra Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi
27. 1202027 Wyszczelski Kamil Szkoła Podstawowa z Oddzialami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi
28. 1202028 Jóźwik  Daniel Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi
29. 1202029 Kajkowski Alan Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi

HISTORIA, 23.11.2021 g. 10:00

Lp. Kod ucznia Nazwisko ucznia Imię / imiona ucznia Pełna nazwa szkoły
(bez skrótów)
1. 1206001 Stupieńko Nikodem Szkoła Podstawowa nr 1 im. T. Kościuszki w Policach
2. 1206002 Krzoski Adrian Maksymilian Szkoła Podstawowa nr 1 im. T. Kościuszki w Policach
3. 1206003 Świtkowska Hanna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Skłodowskiej – Curie z Oddziałami Dwujęzycznymi w Policach, ul. Siedlecka 4
4. 1206004 Wiśniewska Maja Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Skłodowskiej – Curie z Oddziałami Dwujęzycznymi w Policach, ul. Siedlecka 4
5. 1206005 Woś Franciszek Szkoła Podstawowa nr 5 im. Orła Białego z oddziałami dwujęzycznymi
6. 1206006 Żuk Antoni Szkoła Podstawowa nr 5 im. Orła Białego z oddziałami dwujęzycznymi
7. 1206007 Kajkowski Alan Damian Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi
8. 1206008 Kasińska Amelia Anastazja Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi
9. 1206009 Duraj Igor Jakub Szkoła Podstawowa nr 8 im Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach
10. 1206010 Mallek Ernest Olgierd Szkoła Podstawowa nr 8 im Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach
11. 1206011 Chałupka Bartosz Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Dwujęzycznymi nr 9
12. 1206012 Lewandowski Maksymilian Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Dwujęzycznymi nr 9
13. 1206013 Kamicki Daniel Krzysztof Publiczna Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu
14. 1206014 Szczęśniak Olivier Publiczna Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu
15. 1206015 Lubińska Oliwia Szkoła Podstawowa im. rotmistrza Witolda Pileckiego
16. 1206016 Szcześniak Jan Michał Publiczna Szkoła Podstawowa w Dobrej
17. 1206017 Sadowska Amelia Publiczna Szkoła Podstawowa w Dobrej
18. 1206018 Błasiak Patryk Publiczna Szkoła Podstawowa w Dołujach
19. 1206019 Kowalczyk Patryk Publiczna Szkoła Podstawowa w Dołujach
20. 1206020 Kurpiewski Jakub Publiczna Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie
21. 1206021 Czycz Adrian Publiczna Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie
22. 1206022 Bieńkiewicz Szkoła Podstawowa Przecław…
23. 1206023 Policzkiewicz Damian Szkoła Podstawowa Przecław…
24. 1206024 Kulewski Miłosz Szkoła Podstawowa im.J.Noskiewicza z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Tanowie
25. 1206025 Kesbers Robert Szkoła Podstawowa im.J.Noskiewicza z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Tanowie
26. 1206026 Jaszewski Damian SP Trzebież
27. 1206027 Gadomski Łukasz SP Trzebież

JĘZYK NIEMIECKI, 23.11.2021 g. 13:00

Lp. Kod ucznia Nazwisko ucznia Imię / imiona ucznia Pełna nazwa szkoły
(bez skrótów)
1. 1209001 Krawczyk Wiktoria Maria Szkoła Podstawowa nr 5 im. Orła Białego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Policach
2. 1209002 Jarosz Aleksandra Marta Szkoła Podstawowa nr 8 im Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach
3. 1209003 Goch Łukasz Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Dwujęzycznymi nr 9
4. 1209004 Chłodny Maja Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Dwujęzycznymi nr 9
5. 1209005 Fiuk Zofia Aleksandra Publiczna Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu
6. 1209006 Siegler Sophia Vivien Publiczna Szkoła Podstawowa
7. 1209007 Campolo Antonia Publiczna Szkoła Podstawowa
8. 1209008 Wrocławska Martyna Alicja Publiczna Szkoła Podstawowa w Dołujach
9. 1209009 Drzewiecka Zuzanna Szkoła Podstawowa im. św. Huberta w Zespole Placówek Oświatowych w Kołbaskowie
10. 1209010 Sedlnitzky Johannes Państwowa Szkoła Publiczna im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie
11. 1209011 Nabiałek Lena Lena Państwowa Szkoła Publiczna im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie
12. 1209012 Zenerino Maja Państwowa Szkoła Publiczna im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie
13. 1209013 Prusinowski Olaf Szkoła Podstawowa w Przecłąwiu
14. 1209014 Konstanty Aleksandra Szkoła Podstawowa w Przeclawiu
15. 1209015 Chmielewski Laura Niepubliczna Szkoła Podstawowa Fundacji Królowej Świętej Jadwigi w Przecławiu

CHEMIA, 24.11.2021 g. 10:00

Lp. Kod ucznia Nazwisko ucznia Imię / imiona ucznia Pełna nazwa szkoły
(bez skrótów)
1. 1204001 Fryszkowski Igor Szkoła Podstawowa nr 5 im. Orła Białego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Policach
2. 1204002 Krawczyk Wiktoria Szkoła Podstawowa nr 5 im. Orła Białego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Policach
3. 1204003 Kamiński Korneliusz Kamil Szkoła Podstawowa nr 8 im Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach
4. 1204004 Rybicka Hanna Szkoła Podstawowa nr 8 im Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach
5. 1204005 Kucharska Amelia Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Dwujęzycznymi nr 9
6. 1204006 Szczypa Krzysztof Szkoła Podstawowa imienia rotmistrza Witolda Pileckeigo w Będargowie
7. 1204007 Dec Marcel Publiczna Szkoła Podstawowa w Dobrej im Konstatnego  Ildefona Gałczyńskiego
8. 1204008 Kaczanowski Wiktor Publiczna Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie

GEOGRAFIA, 24.11.2021 g. 13:00

Lp. Kod ucznia Nazwisko ucznia Imię / imiona ucznia Pełna nazwa szkoły
(bez skrótów)
1. 1207001 Szelachowski Jakub Zbigniew Szkoła Podstawowa nr 1 im. T. Kościuszki z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi
2. 1207002 Myłka Wiktor Szkoła Podstawowa nr 1 im. T. Kościuszki z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi
3. 1207003 Kozłowska Dominika Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Skłodowskiej-Curie z Oddziałami Dwujęzycznymi w Policach
4. 1207004 Mileszko Michał Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Skłodowskiej-Curie z Oddziałami Dwujęzycznymi w Policach
5. 1207005 Bućko Filip Mikołaj Szkoła Podstawowa nr 5 im. Orła Białego z Oddziałami Dwujęzycznymi
6. 1207006 Woś Franciszek Wiktor Szkoła Podstawowa nr 5 im. Orła Białego z Oddziałami Dwujęzycznymi
7. 1207007 Kajkowski Alan Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi
8. 1207008 Kogut Aleksandra Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi
9. 1207009 Sałapa Adam Krzysztof Szkoła Podstawowa nr 8 im Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach
10. 1207010 Styczewski Jonatan Szkoła Podstawowa nr 8 im Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach
11. 1207011 Chałupka Bartosz Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Dwujęzycznymi nr 9
12. 1207012 Chłodny Maja Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Dwujęzycznymi nr 9
13. 1207013 Szczypa Krzysztof Szkoła Podstawowa w Będargowie im. Witolda Pileckiego
14. 1207014 Szcześniak Jan Michał Publiczna Szkoła Podstawowa w Dobrej
15. 1207015 Wojciechowski Łukasz Publiczna Szkoła Podstawowa w Dobrej
16. 1207016 Kowalczyk Patryk Publiczna Szkoła Podstawowa w Dołujach
17. 1207017 Drozdowski Łukasz Jakub Szkoła Podstawowa im. sw. Huberta w Zespole Placówek Oświatowych w Kołbaskowie
18. 1207018 Kurpiewski Jakub Publicznej Szkole Podstawowej im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie
19. 1207019 Czycz Adrian Publicznej Szkole Podstawowej im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie
20. 1207020 Filak Mateusz Szkoła Podstawowa w Przecławiu
21. 1207021 Policzkiewicz Damian Szkoła Podstawowa w Przecławiu
22. 1207022 Hołub Marcel Franciszek Szkoła Podstawowa im. Jerzego Noskiewicza z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Tanowie
23. 1207023 Adamczyk Mateusz Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi i Dwujęzycznymi w Trzebieży
24. 1207024 Wyszczelski Kamil Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi i Dwujęzycznymi w Trzebieży
25. 1207025 Szczęśniak Oliwier Publiczna Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu
26. 1207026 Sobecki Jakub Marcin Publiczna Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu

BIOLOGIA, 25.11.2021 g. 10:00

Lp. Kod ucznia Nazwisko ucznia Imię / imiona ucznia Pełna nazwa szkoły
(bez skrótów)
1. 1205001 Feretycka Maria Gabriela Szkoła Podstawowa nr 1 im. T. Kościuszki z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi
2. 1205002 Nowacka Zuzanna Szkoła Podstawowa nr 1 im. T. Kościuszki z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi
3. 1205003 Gruszczyńska Natalia Joanna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Skłodowskiej-Curie z Oddziałami Dwujęzycznymi
4. 1205004 Banatowska Oliwia Patrycja Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Skłodowskiej-Curie z Oddziałami Dwujęzycznymi
5. 1205005 Zelek Hanna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Orła Białego z Oddziałami Dwujęzycznymi
6. 1205006 Jabłońska Hanna Judyta Szkoła Podstawowa nr 5 im. Orła Białego z Oddziałami Dwujęzycznymi
7. 1205007 Grzyb Franciszek Sławomir Szkoła Podstawowa nr 8 im Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach
8. 1205008 Macała Zuzanna Szkoła Podstawowa nr 8 im Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach
9. 1205009 Komoń Ida Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Dwujęzycznymi nr 9
10. 1205010 Oleszkiewicz Leon Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Dwujęzycznymi nr 9
11. 1205011 Krzemińska Wiktoria Publiczna Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu
12. 1205012 Kawecka Hanna Publiczna Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu
13. 1205013 Szczypa Krzysztof Szkoła Podstawowa im. rtm. Witolda Pileckiego w Będargowie
14. 1205014 Lubińska Oliwia Szkoła Podstawowa im. rtm. Witolda Pileckiego w Będargowie
15. 1205015 Chomiuk Franciszek Szkoła Podstawowa w Dobrej im K.I.Gałczyńskiego
16. 1205016 Dec Marcel Szkoła Podstawowa w Dobrej im K.I.Gałczyńskiego
17. 1205017 Kukliński Jakub Publiczna Szkoła Podstawowa w Dołujach
18. 1205018 Błasiak Patryk Publiczna Szkoła Podstawowa w Dołujach
19. 1205019 Ładak Wiktor Marcel Szkoła Podstawowa im. sw. Huberta w Zespole Placówek Oświatowych w Kołbaskowie
20. 1205020 Niczyporuk Kacper Publiczna Szkoła Podstawowa im.Przyjaciół Dzieci
21. 1205021 Kaczanowski Wiktor Publiczna Szkoła Podstawowa im.Przyjaciół Dzieci
22. 1205022 Huk Aleksandra Szkoła Podstawowa w Przecławiu
23. 1205023 Wazdrąg Franciszek Jakub Szkoła Podstawowa w Przecławiu
24. 1205024 Jaszewski Damian Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi w Trzebieży
25. 1205025 Cukrowska Agnieszka Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi w Trzebieży
26. 1205026 Hołub Marcel Franciszek Szkoła Podstawowa im. Jerzego Noskiewicza z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Tanowie
27. 1205027 Mizgiar Martyna Szkoła Podstawowa im. Jerzego Noskiewicza z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Tanowie

JĘZYK ANGIELSKI, 25.11.2021 g. 13:00

Lp. Kod ucznia Nazwisko ucznia Imię / imiona ucznia Pełna nazwa szkoły
(bez skrótów)
1. 1208001 Jabłoński Mateusz Szkoła Podstawowa nr 1 im. T. Kościuszki z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi
2. 1208002 Feretycka Maria Gabriela Szkoła Podstawowa nr 1 im. T. Kościuszki z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi
3. 1208003 Gruszczyńska Natalia Joanna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Skłodowskiej-Curie z Oddziałami Dwujęzycznymi w Policach
4. 1208004 Czekała Alan Kacper Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Skłodowskiej-Curie z Oddziałami Dwujęzycznymi w Policach
5. 1208005 Kłos Nikodem Sławomir Szkoła Podstawowa nr 5 im. Orła Białego z Oddziałami Dwujęzycznymi
6. 1208006 Jabłońska Hanna Judyta Szkoła Podstawowa nr 5 im. Orła Białego z Oddziałami Dwujęzycznymi
7. 1208007 Karpowicz Martyna Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi
8. 1208008 Suczyńska Justyna Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi
9. 1208009 Gwiaździńska Maja Szkoła Podstawowa nr 8 im Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach
10. 1208010 Krajewska Julia Szkoła Podstawowa nr 8 im Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach
11. 1208011 Ptasznik Nicolas Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Dwujęzycznymi nr 9
12. 1208012 Sadłowski Franciszek Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Dwujęzycznymi nr 9
13. 1208013 Lubińska Oliwia Szkoła Podstawowa im. rtm. Witolda Pileckiego w Będargowie
14. 1208014 Szczypa Krzysztof Szkoła Podstawowa im. rtm. Witolda Pileckiego w Będargowie
15. 1208015 Klimiuk Dominika Wiktoria Publiczna Szkoła Podstawowa w Dobrej
16. 1208016 Dec Marcel Publiczna Szkoła Podstawowa w Dobrej
17. 1208017 Maryniak Milena Wiktoria Publiczna Szkoła Podstawowa w Dołujach
18. 1208018 Ostrowski Kornel Publiczna Szkoła Podstawowa w Dołujach
19. 1208019 Jankowski Krystian Szkoła Podstawowa im. Św. Huberta  w Zespole Placówek Oświatowych w Kołbaskowie
20. 1208020 Hoppe Julia Szkoła Podstawowa im. Św. Huberta  w Zespole Placówek Oświatowych w Kołbaskowie
21. 1208021 Paluch Katarzyna Publiczna Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie
22. 1208022 Borowska Katarzyna Publiczna Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie
23. 1208023 Stasiołek Adam Publiczna Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie
24. 1208024 MISCHKE WERONIKA SZKOŁA PODSTAWOWA W PRZECŁAWIU
25. 1208025 WAZDRĄG FRANCISZEK SZKOŁA PODSTAWOWA W PRZECŁAWIU
26. 1208026 MAREWSKI MARCIN SZKOŁA PODSTAWOWA W PRZECŁAWIU
27. 1208027 PRUSINOWSKI OLAF SZKOŁA PODSTAWOWA W PRZECŁAWIU
28. 1208028 KACZMAREK MALWINA SZKOŁA PODSTAWOWA W PRZECŁAWIU
29. 1208029 Szymańska Zuzanna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Trzebieży
30. 1208030 Radtke Nina Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Trzebieży
31. 1208031 Ławniuk Marcel Adam Szkoła Podstawowa im. Jerzego Noskiewicza z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Tanowie
32. 1208032 Chałustowski Michał Szkoła Podstawowa im. Jerzego Noskiewicza z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Tanowie
33. 1208033 Krakowiak Alicja Publiczna Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie
34. 1208034 Włodarczyk Artur Publiczna Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu
35. 1208035 Połubok Maja Publiczna Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu

FIZYKA, 26.11.2021 g. 10:00

Lp. Kod ucznia Nazwisko ucznia Imię / imiona ucznia Pełna nazwa szkoły
(bez skrótów)
1. 1203001 Skornia Michał Bożydar Szkoła Podstawowa nr 5 im. Orła Białego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Policach
2. 1203002 Szponder Szymon Szkoła Podstawowa nr 5 im. Orła Białego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Policach
3. 1203003 Kuberski Oliwier, Wojciech Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi
4. 1203004 Konkel Mateusz Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Dwujęzycznymi nr 9
5. 1203005 Wróblewska Karolina Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Dwujęzycznymi nr 9
6. 1203006 Kamicki Daniel Krzysztof Publiczna Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu
7. 1203007 Krenca Igor Publiczna Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu
8. 1203008 Szczypa Krzysztof Szkoła Podstawowa imienia rotmistrza Witolda Pileckeigo w Będargowie
9. 1203009 Campolo Antonina Publiczna Szkoła Podstawowa w Dobrej
10. 1203010 Szcześniak Jan Publiczna Szkoła Podstawowa w Dobrej
11. 1203011 Głowacki Aleks Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi i Dwujęzycznymi w Trzebieży.
12. 1203012 Malicki Julian Szkoła Podstawowa w Przecławiu
13. 1203013 Trybek Łukasz Robert Szkoła Podstawowa w Przecławiu
14. 1203014 Nawrocka Nikola Publiczna Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie
15. 1203015 Cimoch Julia Publiczna Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE, 26.11.2021 g. 13:00

Lp. Kod ucznia Nazwisko ucznia Imię / imiona ucznia Pełna nazwa szkoły
(bez skrótów)
1. 1210001 Krzoski Adrian Maksymilian Szkoła Podstawowa nr 1 im. T. Kościuszki z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach
2. 1210002 PĘKSA ALEX SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. ORŁA BIAŁEGO Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
3. 1210003 ŁUKASZEWICZ JERZY SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. ORŁA BIAŁEGO Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
4. 1210004 Wróblewski Igor Szkoła Podstawowa nr 8 im Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach
5. 1210005 Kamiński Korneliusz Kamil Szkoła Podstawowa nr 8 im Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach
6. 1210006 Chałupka Bartosz Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Dwujęzycznymi nr 9
7. 1210007 Lipiński Antoni Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Dwujęzycznymi nr 9
8. 1210008 Szczypa Krzysztof Szkoła Podstawowa im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Będargowie
9. 1210009 Tomkowska Zofia Szkoła Podstawowa im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Będargowie
10. 1210010 Chomiuk Franciszek Publiczna Szkoła Podstawowa w Dobrej
11. 1210011 Kołodziejczyk Jakub Publiczna Szkoła Podstawowa w Dobrej
12. 1210012 Błasiak Patryk Publiczna Szkoła Podstawowa w Dołujach
13. 1210013 Maryniak Milena Wiktoria Publiczna Szkoła Podstawowa w Dołujach
14. 1210014 Jaszewski Damian SP Trzebież
15. 1210015 Cukrowska Agnieszka SP Trzebież
16. 1210016 Filak Mateusz Szkoła Podstawowa w Przecławiu
17. 1210017 Policzkiewicz Damian Szkoła Podstawowa w Przecławiu
18. 1210018 Łowiński Dawid Szkoła Podstawowa im. Jerzego Noskiewicza z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Tanowie
19. 1210019 Świdurski Szymon Szkoła Podstawowa im. Jerzego Noskiewicza z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Tanowie
20. 1210020 Kurpiewski Jakub Publiczna Szkoła Podstawowa imienia Przyjaciół Dzieci w Mierzynie
21. 1210021 Adamkiewicz Hanna Publiczna Szkoła Podstawowa imienia Przyjaciół Dzieci w Mierzynie
22. 1210022 Tomczyk Olaf Publiczna Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu
23. 1210023 Maj Emil Publiczna Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu

Najnowsze

Informacje

Sprawdzian uzdolnień kierunkowych dla kandydatów do klasy siódmej szkoły podstawowej

Sprawdzian uzdolnień kierunkowych – test predyspozycji językowych
dla kandydatów
do klasy siódmej szkoły po (...)

Podstawowa

20 maj 2022

Informacje

Harmonogram egzaminu ósmoklasisty

Harmonogram egzaminu ósmoklasisty – maj 2022r.

(...)

Podstawowa

12 maj 2022

Informacje

DSD II – odbiór dyplomów i zaświadczeń

Zapraszamy uczniów po odbiór zaświadczeń/dyplomów Deutsches Sprachdiplom DSD II do sekretariatu dyrektora szkoły (pokój 100). Uczniowie lub ich rodzice zgłaszający się po dyplom powinni p (...)

Liceum

12 maj 2022

Wydarzenie

AKADEMIA ZAWODOWCA

22 kwietnia br. w naszej szkole odbyło się spotkanie podsumowujące projekt zawodoznawczy „Akademia Zawodowca”. W ramach współpracy ze Szkołą Podstawową nr 8 w Policach nasi uczniowie z (...)

Branżowa

25 kwi 2022