„Konkurs na Kartkę Bożonarodzeniową w języku niemieckim”

Podstawowa

08 sty 2024

Konkurs skierowany był do uczniów klas V-VIII szkoły podstawowej. Uczestnicy mieli za zadanie przygotować wyjątkowe kartki o formacie A4, na których umieścili serdecznie życzenia dla swojego kolegi lub koleżanki wyrażając się w języku niemieckim Uczestnicy zachwycili kreatywnością i dbałością o estetykę prezentacji a staranne detale przyciągały wzrok. Zadanie to stanowiło wyzwanie językowe, jednak wszyscy uczestnicy świetnie sobie poradzili z zasadami gramatyki niemieckiej. Był to doskonały sposób na doskonalenie umiejętności językowych. Komisja konkursowa pojęła trudne zadanie, ale ostatecznie wyłoniła zwycięzców:

  • I miejsce zdobył Krzysztof Bik z klasy VI PS
  • II miejsce przypadło Julii Świeckiej z klasy 6 PS
  • III miejsce otrzymała Polina Korniienko z klasy 5PA

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, którym zostały wręczone nagrody oraz dyplomy. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie oraz kreatywność.

organizatorki:
Nina Woźniakowska oraz Marzena Jakubiszyn”

Najnowsze

Wydarzenie

Bezpieczne wakacje

Dnia 19 czerwca w Zespole Szkół odbyła się prelekcja dotycząca bezpieczeństwa dzieci i młodzieży podczas letniego wypoczynku. W czasie zajęć uczniowie dowiedzieli się jak bezpiecznie sp� (...)

Podstawowa

21 cze 2024

Informacje

HARMONOGRAM PRACY KOMISJI REKRUTACYJNEJ

Komisja rekrutacyjna w Zespole Szkół pracuje od poniedziałku do piątku, począwszy od 21 czerwca 2024 roku, w godzinach od 9.30-13.30 w sali 111 (I piętro). Kontakt z komisją jest również m (...)

Branżowa

18 cze 2024

Wydarzenie

Piknik ekologiczny

W dniu 06.06.2024r. odbył się Uczniowski piknik ekologiczny, w którym wzięli udział uczniowie szkoły podstawowej. Uczniowie pracowali na 9 stanowiskach i zdobyli wiedzę merytoryczną w zakre (...)

Podstawowa

13 cze 2024

Wydarzenie

II PRZEGLĄD TALENTÓW SZKOLNYCH

Branżowa

12 cze 2024