DZIEŃ GALOWY HOTELARZA 2022

Technikum

16 lis 2022

Nigdy nie masz drugiej okazji, by zrobić pierwsze dobre wrażenie, czyli…

DZIEŃ GALOWY HOTELARZA 2022

10 listopada, korzystając z obchodów Dnia Niepodległości uczniowie Technikum Hotelarskiego zaprezentowali się w eleganckich strojach.

Staranny, dostosowany do okoliczności ubiór daje dobre samopoczucie i jest oznaką poszanowania godności własnej i innych. Dlatego tak ważne jest aby wyrobić wśród młodzieży nawyk stosownego, właściwego, nienagannego wyglądu co z pewnością zaowocuje w przyszłości.

Organizatorki: Beata Andruch, Joanna Draczyńska

Najnowsze

Informacje

Odbiór dyplomów DSDII

Zapraszamy po odbiór zaświadczeń/dyplomów Deutsches Sprachdiplom DSDII do sekretariatu dyrektora szkoły (pokój 100). Uczniowie lub ich rodzice zgłaszający się po dyplom/zaświadczenie powi (...)

Liceum

12 kwi 2024

Wydarzenie

XXI Targi Szkół Polic i Szczecina

26 marca w Naszej Szkole, odbyły się XXI Targi Szkół Polic i Szczecina. Uczniowie, nauczyciele oraz rodzice mogli zapoznać się z ofertami szkół ponadpodstawowych, policealnych, językowych (...)

Branżowa

02 kwi 2024

Wydarzenie

Dni Otwarte na Wydziale Technologii i Inżynierii Chemicznej ZUT w Szczecinie

W dniu 6 oraz 7 marca 2024 chemicy z klasy pierwszej i drugiej technikum wzięli udział w Dniach Otwartych na Wydziale Technologii i Inżynierii Chemicznej ZUT w Szczecinie. Dni Otwarte to doskona (...)

Technikum

25 mar 2024

Wydarzenie

Owady na talerze - niekonwencjonalne źródła białka zwierzęcego

Piątek (22.03.2024 r) niezwykle ciekawie spędzili uczniowie z klas 2 tz i 2 lm. Zachodniopomorski Uniwersytet technologiczny w Szczecinie zaprosił ich na warsztaty pt.: Owady na talerze-niekonwe (...)

Liceum

25 mar 2024