DNI OTWARTE ZUT 2023 oraz STUDENT EXPO

Liceum

12 kwi 2023

DNI OTWARTE ZUT 2023 Wydział Technologii i Inżynierii Chemicznej ZUT w Szczecinie oraz STUDENT EXPO – Targi Studenckich Kół Naukowych ZUT 2023.

Na Nowej Chemii chemicy uczestniczyli w laboratorium. Było WYBUCHOWO ALE SWOJSKO. Doktoranci i wykładowcy prowadzili pokazy. Uczniowie mieli możliwość zobaczenia laboratoriów „bez liftingu”, jak to określali sami studenci; – takie w jakich uczą się i pracują!

Na Nanotechnologii było EKSCYTUJĄCO ALBO JESZCZE LEPIEJ – tam naprawdę można spodziewać się wszystkiego! Ciężko się nudzić!

Podczas warsztatów elektrochemicznych kilka słów o ogniwach oraz o wypieraniu metali, gdzie chemicy z Białej, samodzielnie przeprowadzali doświadczenia.

Na Starej Chemii czekała nas chwila relaksu; kawa i ciasto. Przywitał nas ciepło i serdecznie samorząd studencki, który wprowadził uczniów w tajniki związane z ich przyszłymi studiami.

Był to dobrze wykorzystany dzień!

Małgorzata Berg

Najnowsze

Informacje

Odbiór dyplomów DSDII

Zapraszamy po odbiór zaświadczeń/dyplomów Deutsches Sprachdiplom DSD II sekretariatu dyrektora szkoły (pokój 100). Uczniowie lub ich rodzice zgłaszający się po dyplom/zaświadczenie powinn (...)

Liceum

19 maj 2023

Wydarzenie

Warsztaty na uczelni…

Uczniowie rozszerzonej chemii postanowili zgłębić ten fascynujący świat w praktyce na warsztatach przeprowadzonych przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologicznym. Warsztaty dotyczyły jak (...)

Liceum

26 kwi 2023