AKADEMIA ZAWODOWCA

Branżowa

25 kwi 2022

22 kwietnia br. w naszej szkole odbyło się spotkanie podsumowujące projekt zawodoznawczy „Akademia Zawodowca”. W ramach współpracy ze Szkołą Podstawową nr 8 w Policach nasi uczniowie z profili: językowego, gastronomicznego, medycznego, sportowego, chemicznego, policyjnego, wojskowego, pożarniczego oraz hotelarskiego informowali ósmoklasistów o możliwości edukacji w naszej szkole. Odbyło się 10 spotkań których celem było poznanie systemu kształcenia po ukończeniu szkoły podstawowej. Serdecznie dziękuję wszystkim Uczniom i Uczennicom, które przez cały czas trwania projektu realizowali zadania związane z promocją szkoły.

Monika Andrzejewska- koordynator projektu
doradca zawodowy

Najnowsze

Informacje

Prezentacja projektu zawodowego „studiujepracuje.pl”

W dniu 29 kwietnia w naszej szkole odbyła się prezentacja projektu zawodowego „studiujepracuje.pl”. Skorzystali z niej uczniowie z klasy 3 Bag, 3 Bbg Szkoły Branżo (...)

Branżowa

06 maj 2022

Wydarzenie

Uczniowie na spotkanie z przedstawicielami firmy Grupa Azoty Polyolefins S.A.

11 kwietnia uczniowie ostatnich klas liceum, szkoły branżowej oraz technikum uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielami firmy Grupa Azoty Polyolefins S.A. Celem spotk (...)

Branżowa

22 kwi 2022

Wydarzenie

Emilia Wiśniewska uczennica 1 klasy Szkoły Branżowej nagrodzona

Mamy zaszczyt poinformować, że uczennica Emilia Wiśniewska z klasy 1 BB zajęła II miejsce w Konkursie „Mój zawód-moja pasja” zorganizowanym przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w (...)

Branżowa

08 kwi 2022