Prezentacja projektu zawodowego „studiujepracuje.pl”

Branżowa

06 maj 2022

W dniu 29 kwietnia w naszej szkole odbyła się prezentacja projektu zawodowego „studiujepracuje.pl”. Skorzystali z niej uczniowie z klasy 3 Bag, 3 Bbg Szkoły Branżowej. Ideą projektu jest umożliwienie uczniom połączenia nauki z pracą. W zamian za podjęcie pracy w kontraktach firmach absolwenci szkoły uzyskują szereg dodatkowych korzyści np. nieodpłatną edukację, dodatek mieszkaniowy czy bonus wakacyjny. Jeśli zainteresował Was projekt lub chcesz się zgłosić zajrzyj na stronę www.studiujepracuje.pl

Monika Andrzejewska- doradca zawodowy
Michalina Tobiaszewska- pedagog szkolny

Najnowsze

Wydarzenie

AKADEMIA ZAWODOWCA

22 kwietnia br. w naszej szkole odbyło się spotkanie podsumowujące projekt zawodoznawczy „Akademia Zawodowca”. W ramach współpracy ze Szkołą Podstawową nr 8 w Policach nasi uczniowie z (...)

Branżowa

25 kwi 2022

Wydarzenie

Uczniowie na spotkanie z przedstawicielami firmy Grupa Azoty Polyolefins S.A.

11 kwietnia uczniowie ostatnich klas liceum, szkoły branżowej oraz technikum uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielami firmy Grupa Azoty Polyolefins S.A. Celem spotk (...)

Branżowa

22 kwi 2022

Wydarzenie

Emilia Wiśniewska uczennica 1 klasy Szkoły Branżowej nagrodzona

Mamy zaszczyt poinformować, że uczennica Emilia Wiśniewska z klasy 1 BB zajęła II miejsce w Konkursie „Mój zawód-moja pasja” zorganizowanym przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w (...)

Branżowa

08 kwi 2022