ZOSTAŃ ZACHODNIOPOMORSKIM POLICJANTEM

Liceum

17 mar 2022

W dniu 15 marca w naszej szkole odbyło się spotkanie z funkcjonariuszami Zespołu Doboru i Rezerwy Kadrowej Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie: st. sierz. Mariuszem Bzdakiem i mł.asp. Krzysztofem Krysiem oraz z przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji w Policach. Podczas prelekcji uczniowie mogli dowiedzieć się jak wygląda proces rekrutacji do formacji Policji, czym jest służba oraz jakie są możliwości awansu i rozwoju zawodowego. Dzięki uprzejmości asp. Radosława Rzeczkowskiego dowiedzieli się jak wygląda praca technika kryminalistyki. Sierżant Artur Szymczyk zapoznał uczniów z czynnościami zawodowymi dzielnicowego. Spotkanie było okazją do podjęcia decyzji o wyborze swojej dalszej drogi zawodowej. Dołącz do Policji to wyjątkowa misja, możliwość rozwoju i stabilne zatrudnienie.

Monika Andrzejewska
Doradca zawodowy
Małgorzata Litwin
Opiekun klas mundurowych

Najnowsze

Informacje

DSD II – odbiór dyplomów i zaświadczeń

Zapraszamy uczniów po odbiór zaświadczeń/dyplomów Deutsches Sprachdiplom DSD II do sekretariatu dyrektora szkoły (pokój 100). Uczniowie lub ich rodzice zgłaszający się po dyplom powinni p (...)

Liceum

12 maj 2022

Wydarzenie

AKADEMIA ZAWODOWCA

22 kwietnia br. w naszej szkole odbyło się spotkanie podsumowujące projekt zawodoznawczy „Akademia Zawodowca”. W ramach współpracy ze Szkołą Podstawową nr 8 w Policach nasi uczniowie z (...)

Branżowa

25 kwi 2022

Wydarzenie

Uczniowie na spotkanie z przedstawicielami firmy Grupa Azoty Polyolefins S.A.

11 kwietnia uczniowie ostatnich klas liceum, szkoły branżowej oraz technikum uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielami firmy Grupa Azoty Polyolefins S.A. Celem spotk (...)

Branżowa

22 kwi 2022