Wyjazd uczniów do Hiszpanii – Lloret de Mar 2025

Liceum

05 maj 2025

W dniach 22-30.04.2025 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w 8-dniowym wyjeździe edukacyjno-rekreacyjnym do Hiszpanii. Naszą bazą było malownicze nadmorskie miasteczko Lloret de Mar, położone na słonecznym wybrzeżu Costa Brava.

Podczas wyjazdu nie zabrakło zarówno relaksu na pięknych plażach, jak i bogatego programu zwiedzania. Odwiedziliśmy m.in. Barcelonę – zachwycającą architekturą Gaudiego, klimatyczną gotycką starówką oraz słynną Sagradę Familię. Nie zabrakło też spaceru po barwnym deptaku La Rambla i wizyty na stadionie Camp Nou. Uczniowie mieli także okazję zobaczyć Gironę – miasto z niezwykłą historią i urokliwą starówką, które zachwyciło wszystkich swoją atmosferą. Każdy dzień wypełniony był nowymi doświadczeniami, integracją, dobrą zabawą i odkrywaniem hiszpańskiej kultury. Wieczory spędzaliśmy na wspólnych animacjach, grach i rozmowach, które jeszcze bardziej zintegrowały grupę.

Dziękujemy organizatorom, opiekunom oraz wszystkim uczestnikom za wspaniałą atmosferę, wzorową postawę i wspólnie spędzony czas, który na długo pozostanie w naszej pamięci. Hiszpania 2025 – dziękujemy i już tęsknimy!

Ilona Bednarek
Agnieszka Nicińska
Rafał Głuszyk
Daniel Kijewski

Najnowsze

Informacje

REKRUTACJA DO SZKOŁY PONADPODSTAWOWEJ – PRÓBA SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ

Informujemy, że próby sprawności fizycznej dla kandydatów do klas I LO odbędzie się 27 maja 2025 roku o godzinie 17.00 według następującego harmonogramu:

  • Oddział Przygotowani (...)

Liceum

09 maj 2025

Wydarzenie

Pobyt uzdrowiskowy uczniów w Karpaczu

Dom Wczasów Dziecięcych Architekton w Karpaczu. W dniach 22 kwietnia do 26 kwietnia br. młodzież z klas: 2 la, 2 lb, 1 lc, 3 tce, 2 tce wraz z nauczycielami mieli okazję uczestniczyć w pobyci (...)

Liceum

29 kwi 2025

Informacje

Odbiór dyplomów DSDII

Zapraszamy po odbiór zaświadczeń/dyplomów Deutsches Sprachdiplom DSDII do sekretariatu dyrektora szkoły (pokój 100). Uczniowie lub ich rodzice zgłaszający się po dyplom/zaświadczenie powi (...)

Liceum

23 kwi 2025