Warsztaty trychologiczne

Liceum

10 lut 2023

31 stycznia klasy medyczne uczestniczyły w warsztatach trychologicznych, przeprowadzonych przez naszą byłą uczennicę Natalię Lenarczyk. Natalia jest dyplomowanym trychologiem i biotechnologiem, autorką licznych doniesień naukowych i publikacji oraz członkiem Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego.Pokazała naszym uczniom z jakimi chorobami skóry borykają się ludzie, jak ich uniknąć i jak prawidłowo dbać o higienę, aby ich włosy były zdrowe i mocne. Każdy z uczniów mógł poddać się badaniu trychologicznemu skóry głowy trychoskopem i zobaczyć, jak wyglądają w powiększeniu ich włosy. Udzieliła również cennych wskazówek dotyczących prawidłowej pielęgnacji skóry głowy.
Bardzo dziękujemy za przeprowadzenie warsztatów.

Aleksandra Szafirska
Anna Golla

Najnowsze

Wydarzenie

Zebrania z rodzicami i konsultacje z nauczycielami

Serdecznie zapraszamy na spotkania z wychowawcami klas i konsultacje z nauczycielami według harmonogramu zamieszczonego poniżej, które odbędą się 24.05.2024r.

Wydarzenie

Giełda szkół

W sobotę 11 maja br. nasza szkoła wzięła udział w giełdzie szkół, która odbyła się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Przecławiu. Były szczecińskie licea, szkoły branżowe i (...)

Branżowa

16 maj 2024

Wydarzenie

Warsztaty profilaktyczne

Dzisiaj w naszej szkole odbyły się już kolejne warsztaty profilaktyczne. Dzięki Regionalnemu Ośrodkowi Polityki Społecznej Urzędu
Marszałkowskiego w Szczecinie ucznie wieli udział w (...)

Branżowa

29 kwi 2024