Warsztaty trychologiczne

Liceum

10 lut 2023

31 stycznia klasy medyczne uczestniczyły w warsztatach trychologicznych, przeprowadzonych przez naszą byłą uczennicę Natalię Lenarczyk. Natalia jest dyplomowanym trychologiem i biotechnologiem, autorką licznych doniesień naukowych i publikacji oraz członkiem Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego.Pokazała naszym uczniom z jakimi chorobami skóry borykają się ludzie, jak ich uniknąć i jak prawidłowo dbać o higienę, aby ich włosy były zdrowe i mocne. Każdy z uczniów mógł poddać się badaniu trychologicznemu skóry głowy trychoskopem i zobaczyć, jak wyglądają w powiększeniu ich włosy. Udzieliła również cennych wskazówek dotyczących prawidłowej pielęgnacji skóry głowy.
Bardzo dziękujemy za przeprowadzenie warsztatów.

Aleksandra Szafirska
Anna Golla

Najnowsze

Wydarzenie

Zebrania z rodzicami uczniów klas maturalnych i konsultacje z nauczycielami

24 marca 2023 r. zapraszamy rodziców uczniów klas maturalnych na spotkania z wychowawcami klas oraz wszystkich rodziców na konsultacje z nauczycielami.

Wydarzenie

Dbamy o własne bezpieczeństwo - projekt POWER ON

W miniony czwartek 2 lutego uczniowie z klas Szkoły Mistrzostwa Sportowego wraz z trenerami mieli okazję uczestniczyć w prelekcji z sierż. szt. Konradem Szelestem z Wydziału Prewencji Komendy (...)

Liceum

08 lut 2023

Wydarzenie

Uczniowie klas 4 LO i 4 TTCg na spotkaniu z Zachodniopomorskim Uniwersytetem Technologicznym

W dniu 31 stycznia nasi uczniowie mieli okazję spotkać się z przedstawicielami uczelni ze Szczecina. Na jakie kierunki studiów warto się wybrać i jakie atrakcje oraz benefity proponuje ZUT o (...)

Liceum

03 lut 2023