Udział naszych uczniów w debacie o ekonomii społecznej

Liceum

28 paź 202

W czwartek, 25.10.2022 na zaproszenie Stowarzyszenia Czas Przestrzeń Tożsamość uczniowie z klas 3 i 4 liceum oraz 4 technikum oraz mieli okazję uczestniczyć w spotkaniu dotyczącym ekonomii społecznej. Debata dotyczyła głównie możliwości zatrudnienia i miejsc pracy w podmiotach ekonomii społecznej. Młodzież opowiadała o wrażeniach z wizyty studyjnej w Wolinie, obalała mity i stereotypy jakie krążą wokół tematu związanego z NGO i 3 sektora.

Rafał Czarnecki- nauczyciel historii
Monika Andrzejewska -doradca zawodowy

Najnowsze

Informacje

Odbiór dyplomów DSDII

Zapraszamy po odbiór zaświadczeń/dyplomów Deutsches Sprachdiplom DSDII do sekretariatu dyrektora szkoły (pokój 100). Uczniowie lub ich rodzice zgłaszający się po dyplom/zaświadczenie powi (...)

Liceum

12 kwi 2024

Wydarzenie

XXI Targi Szkół Polic i Szczecina

26 marca w Naszej Szkole, odbyły się XXI Targi Szkół Polic i Szczecina. Uczniowie, nauczyciele oraz rodzice mogli zapoznać się z ofertami szkół ponadpodstawowych, policealnych, językowych (...)

Branżowa

02 kwi 2024

Wydarzenie

Owady na talerze - niekonwencjonalne źródła białka zwierzęcego

Piątek (22.03.2024 r) niezwykle ciekawie spędzili uczniowie z klas 2 tz i 2 lm. Zachodniopomorski Uniwersytet technologiczny w Szczecinie zaprosił ich na warsztaty pt.: Owady na talerze-niekonwe (...)

Liceum

25 mar 2024

Informacje

Pieczenie Ciast Wielkanocnych

Jak co roku, w internacie, przygotowując się do Świąt, dekorowaliśmy mazurki – tradycyjne Wielkanocne ciasta. Tegoroczne makowe mazurki przekładaliśmy marmoladą i ozdabialiśmy lukrem (...)

Branżowa

22 mar 2024