Turniej Piłki Siatkowej

Branżowa

12 gru 2022

ZWYCIĘSTWO KLASY 2TTC
W dniu 5 grudnia 2022 roku odbył się Klasowy Turniej Piłki Siatkowej zorganizowany dla uczniów klas ponadpodstawowych Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach.
W zawodach uczestniczyło 15 zespołów. Ogólnie w turnieju wzięło udział 130 zawodników.  Turniej rozgrywany był w hali sportowej Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach. Do pomocy sędziowskiej zostały zaangażowane uczennice z SMS z ,,Białej’. Uroczystego przywitania i otwarcia imprezy dokonała Agata Jarymowicz, dyrektor szkoły.  Rozgrywki rozpoczęto rywalizacją w fazie eliminacyjnej w trzech grupach, gdzie rozegrano mecze w systemie „każdy z każdym”. Do fazy finałowej awansowały po trzy najlepsze drużyny z poszczególnych grup eliminacyjnych.

Klasyfikacja końcowa :

I miejsce – 2 TTC
II miejsce – 2 LC
III miejsce – 3 THŻ
IV miejsce – 4 THŻg
V miejsce – 1 LA
VI miejsce – 4 LB
VII miejsce – 4 LD
VIII miejsce – 1 LC
IX miejsce – 2 LB
X miejsce – 2 LA
XI miejsce – 1 LF
XII miejsce – 1 LB
XIII miejsce – 4 LA
XIV miejsce – 3 LB
XV miejsce – 1 OPA

Zwycięska drużyna wystąpiła w składzie:

  • Igor Mróz – 2 TTC
  • Nial Fontana – 2 TTC
  • Alan Kurek – 2 TTC
  • Łukasz Michalak – 2 TTC
  • Bartosz Bukiel – 2 THŻ
  • Alan Dobieżyński – 2 THŻ
  • Grzegorz Kowalski – 1BC

Na zakończenie organizatorzy turnieju wręczyli zawodnikom pamiątkowe medale i nagrody ufundowane przez Dyrekcję Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach. Wszystkim uczestnikom imprezy gratulujemy i dziękujemy wzięcia udziału!

Violetta Burawa
Sławomir Korzeniewski
Mariusz Małkiewicz
Janis Wakatinakis

Najnowsze

Informacje

HARMONOGRAM PRACY KOMISJI REKRUTACYJNEJ

Komisja rekrutacyjna w Zespole Szkół pracuje od poniedziałku do piątku, począwszy od 21 czerwca 2024 roku, w godzinach od 9.30-13.30 w sali 111 (I piętro). Kontakt z komisją jest również m (...)

Branżowa

18 cze 2024

Wydarzenie

II PRZEGLĄD TALENTÓW SZKOLNYCH

10 czerwca w naszej szkole odbył się II Przegląd Talentów Szkolnych. Hasłem przewodnim spotkania były słowa: „MOGĘ WSZYSTKO”. Na scenie zaprezentowali się uczniowie naszej szko (...)

Branżowa

12 cze 2024

Wydarzenie

Targi Pracy w Białej

6 czerwca wspólnie z Młodzieżowym Centrum Kariery OHP w Policach zorganizowaliśmy giełdę pracy dla uczniów pełnoletnich jak i dla osób które nie ukończyły 18 lat. Targi to doskonała ok (...)

Branżowa

10 cze 2024

Informacje

Szkolenie RKO

Uczniowie klas drugich szkoły branżowej, 2BA i 2BB, wzięli udział w szkoleniu, przygotowanym przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Policach, które odbyło się dzięki wsp� (...)

Branżowa

03 cze 2024