„Trening inteligencji”

Branżowa

17 lis 2023

W każdym roku szkolnym w internacie odbywają się konkursy z cyklu „Trening inteligencji”. Zadania przygotowuje pani Maria Falkowska, a chętni wychowankowie „trenują”, rozwiązując różnorodne łamigłówki umysłowe. W październiku 2023 r. grupa wychowanków podjęła się tego ambitnego zadania, startując w konkursie „Wytęż głowę w październiku”. Na zdjęciu laureaci konkursu: Zuzanna Kazaryn i Gabriela Sabat oraz Maja Krystosiak, Kinga Borecka i Amelia Rojek z upominkami przygotowanymi przez Dyrekcję szkoły.
Maria Falkowska

Najnowsze

Wydarzenie

Zebrania z rodzicami i konsultacje z nauczycielami

Serdecznie zapraszamy na spotkania z wychowawcami klas i konsultacje z nauczycielami według harmonogramu zamieszczonego poniżej, które odbędą się 24.05.2024r.

Wydarzenie

Giełda szkół

W sobotę 11 maja br. nasza szkoła wzięła udział w giełdzie szkół, która odbyła się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Przecławiu. Były szczecińskie licea, szkoły branżowe i (...)

Branżowa

16 maj 2024

Wydarzenie

Chłopska Szkoła Biznesu

14 maja w klasach pierwszych branżowych Panie doradczynie Izabela Płaza oraz Pani Monika Ślusarczyk wraz z doradcami zawodowymi z Wojewódzkiego Urzędu Pracy ze Szczecina Panią Agnieszką Rasz (...)

Branżowa

16 maj 2024

Wydarzenie

Warsztaty profilaktyczne

Dzisiaj w naszej szkole odbyły się już kolejne warsztaty profilaktyczne. Dzięki Regionalnemu Ośrodkowi Polityki Społecznej Urzędu
Marszałkowskiego w Szczecinie ucznie wieli udział w (...)

Branżowa

29 kwi 2024