TikTok na języku polskim?

Liceum

23 lis 2021

Pogoda za oknem przypomina nam, że już niedługo wakacje. Tymczasem klasy: 1ls, 2la, 2lbg realizują zasadę „uczyć bawiąc”. Uczniowie przekonali się, że media społecznościowe mogą pomóc w nauce. TikTok, Instagram, Facebook przy omawianiu postaci i epok literackich? Tak! Młodzież samodzielnie przygotowała m.in. profile, konta, relacje, filmiki związane z konkretną tematyką i zaprezentowała rówieśnikom na języku polskim. Było ciekawie, zabawnie i inspirująco.

Najnowsze

Informacje

DSD II – odbiór dyplomów i zaświadczeń

Zapraszamy uczniów po odbiór zaświadczeń/dyplomów Deutsches Sprachdiplom DSD II do sekretariatu dyrektora szkoły (pokój 100). Uczniowie lub ich rodzice zgłaszający się po dyplom powinni p (...)

Liceum

12 maj 2022

Wydarzenie

AKADEMIA ZAWODOWCA

22 kwietnia br. w naszej szkole odbyło się spotkanie podsumowujące projekt zawodoznawczy „Akademia Zawodowca”. W ramach współpracy ze Szkołą Podstawową nr 8 w Policach nasi uczniowie z (...)

Branżowa

25 kwi 2022

Wydarzenie

Uczniowie na spotkanie z przedstawicielami firmy Grupa Azoty Polyolefins S.A.

11 kwietnia uczniowie ostatnich klas liceum, szkoły branżowej oraz technikum uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielami firmy Grupa Azoty Polyolefins S.A. Celem spotk (...)

Branżowa

22 kwi 2022