STANOWISKO RADY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO W ZESPOLE SZKÓŁ IMIENIA IGNACEGO ŁUKASIEWICZA W POLICACH WOBEC AGRESJI ROSJI NA UKRAINĘ

Branżowa

28 lut 2022

Jako społeczność uczniowska pragniemy wyrazić nasz sprzeciw wobec działań wojennych i agresji Rosji wobec niepodległego państwa, którym jest Ukraina. Wyrażamy również naszą solidarność z narodem ukraińskim i pozostajemy myślami, zarówno z tymi, którzy podjęli się bezpośredniej obrony przed agresorem, jak i z naszymi koleżankami i kolegami, z którymi mijamy się codziennie na szkolnych korytarzach. Jednocześnie pozostajemy pełni wiary w to, że wartości humanistyczne i zdrowy rozsądek rządzących pozwolą na szybkie zakończenie agresji.

Rada Samorządu Uczniowskiego ZS w Policach

Najnowsze

Wydarzenie

Europejski Dzień Języków w Zespole Szkół

W poniedziałek 26 września dołączyliśmy do grona szkół świętujących różnorodność językową naszego kontynentu podczas Europejskiego Dnia Języków. Nasi uczniowie mieli okazję wzią (...)

Branżowa

28 wrz 2022

Wydarzenie

Rozpoczęcie Roku Szkolnego

Informujemy, że 1 września w naszej szkole odbędzie się Wojewódzka Inauguracja roku szkolnego 2022/2023 😀😀😀
Harmonogram wydarzenia:
11:00 – Msza Święta w kościele (...)

Branżowa

30 sie 2022

Informacje

Grafik sal spotkań z wychowawcami klas

Spotkania z wychowawcami klas

(...)

Branżowa

29 sie 2022

Informacje

SPOTKANIA Z WYCHOWAWCAMI KLAS

31 sierpnia 2022 r. o godz. 17.00 zapraszamy na spotkania z wychowawcami klas rodziców uczniów klas I – IV SP, rodziców uczniów klas 7PA oraz rodziców 8PA i 8PS.

Branżowa

24 sie 2022