STANOWISKO RADY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO W ZESPOLE SZKÓŁ IMIENIA IGNACEGO ŁUKASIEWICZA W POLICACH WOBEC AGRESJI ROSJI NA UKRAINĘ

Branżowa

28 lut 2022

Jako społeczność uczniowska pragniemy wyrazić nasz sprzeciw wobec działań wojennych i agresji Rosji wobec niepodległego państwa, którym jest Ukraina. Wyrażamy również naszą solidarność z narodem ukraińskim i pozostajemy myślami, zarówno z tymi, którzy podjęli się bezpośredniej obrony przed agresorem, jak i z naszymi koleżankami i kolegami, z którymi mijamy się codziennie na szkolnych korytarzach. Jednocześnie pozostajemy pełni wiary w to, że wartości humanistyczne i zdrowy rozsądek rządzących pozwolą na szybkie zakończenie agresji.

Rada Samorządu Uczniowskiego ZS w Policach

Najnowsze

Informacje

Prezentacja projektu zawodowego „studiujepracuje.pl”

W dniu 29 kwietnia w naszej szkole odbyła się prezentacja projektu zawodowego „studiujepracuje.pl”. Skorzystali z niej uczniowie z klasy 3 Bag, 3 Bbg Szkoły Branżo (...)

Branżowa

06 maj 2022

Wydarzenie

AKADEMIA ZAWODOWCA

22 kwietnia br. w naszej szkole odbyło się spotkanie podsumowujące projekt zawodoznawczy „Akademia Zawodowca”. W ramach współpracy ze Szkołą Podstawową nr 8 w Policach nasi uczniowie z (...)

Branżowa

25 kwi 2022

Wydarzenie

Uczniowie na spotkanie z przedstawicielami firmy Grupa Azoty Polyolefins S.A.

11 kwietnia uczniowie ostatnich klas liceum, szkoły branżowej oraz technikum uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielami firmy Grupa Azoty Polyolefins S.A. Celem spotk (...)

Branżowa

22 kwi 2022

Wydarzenie

Emilia Wiśniewska uczennica 1 klasy Szkoły Branżowej nagrodzona

Mamy zaszczyt poinformować, że uczennica Emilia Wiśniewska z klasy 1 BB zajęła II miejsce w Konkursie „Mój zawód-moja pasja” zorganizowanym przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w (...)

Branżowa

08 kwi 2022