Spotkanie z przedstawicielką Zachodniopomorskiego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Szczecinie

Liceum

19 mar 2024

W piątek 15 marca br. uczniowie ostatnich klas liceum (4 lb, 4 lc) mieli okazję porozmawiać z przedstawicielką Zachodniopomorskiego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Szczecinie na temat szkół policealnych. Pani Agnieszka Tomaszewska zachęcała młodzież do podjęcia nauki w bezpłatnej szkole z internatem. Podczas spotkania uczniowie zdobyli wszystkie niezbędne informacji dotyczące 14 kierunków kształcenia. Szkoła prowadzi kształcenie w zawodach: kosmetycznych, opieki zdrowotnej czy pomocy społecznej. To nadal kierunki, które cieszą się dużą popularnością wśród młodzieży.

Monika Andrzejewska
Doradca zawodowy

Najnowsze

Informacje

Odbiór dyplomów DSDII

Zapraszamy po odbiór zaświadczeń/dyplomów Deutsches Sprachdiplom DSDII do sekretariatu dyrektora szkoły (pokój 100). Uczniowie lub ich rodzice zgłaszający się po dyplom/zaświadczenie powi (...)

Liceum

12 kwi 2024

Wydarzenie

XXI Targi Szkół Polic i Szczecina

26 marca w Naszej Szkole, odbyły się XXI Targi Szkół Polic i Szczecina. Uczniowie, nauczyciele oraz rodzice mogli zapoznać się z ofertami szkół ponadpodstawowych, policealnych, językowych (...)

Branżowa

02 kwi 2024

Wydarzenie

Owady na talerze - niekonwencjonalne źródła białka zwierzęcego

Piątek (22.03.2024 r) niezwykle ciekawie spędzili uczniowie z klas 2 tz i 2 lm. Zachodniopomorski Uniwersytet technologiczny w Szczecinie zaprosił ich na warsztaty pt.: Owady na talerze-niekonwe (...)

Liceum

25 mar 2024

Informacje

Pieczenie Ciast Wielkanocnych

Jak co roku, w internacie, przygotowując się do Świąt, dekorowaliśmy mazurki – tradycyjne Wielkanocne ciasta. Tegoroczne makowe mazurki przekładaliśmy marmoladą i ozdabialiśmy lukrem (...)

Branżowa

22 mar 2024