# KOMÓRKOMANIA

Branżowa

16 lis 2022

12 października 2022r. uczniowie klasy medycznej przeprowadzili akcję #KOMÓRKOMANIA, w której pozyskali 31 potencjalnych Dawców krwiotwórczych komórek macierzystych pośród uczniów i pracowników naszej szkoły. Podczas trwania akcji uczniowie przeprowadzali wywiad o stanie zdrowia kandydatów, informowali o metodach pobierania komórek macierzystych oraz pomagali w wypełnianiu formularza rejestracyjnego.

Należy nadmienić, że akcje #KOMÓRKOMANII odbywały się przed pandemią. Teraz została wznowiona. Dziękujemy potencjalnym dawcom, że chcą się sobą dzielić z chorymi na nowotwory krwi.

W akcji #KOMÓRKOMANIA brały udział uczennice: Kamila Piotrowska, Kamila Górecka, Aleksandra Koper, Karolina Konopacka, Anna Dzięgielewska, Roksana Majdańska i Oliwia Dudek.

Anna Golla i Aleksandra Szafirska

Najnowsze

Informacje

OHP Police - działania podjęte w roku szkolnym 2023/2024

Ochotnicze Hufce Pracy to państwowa wyspecjalizowana jednostka, mająca wspierać młodzież w poszukiwaniu pracy. Ochotniczy Hufiec Pracy realizuje swoje zadania, skupiając szczególną uwagę n (...)

Branżowa

21 cze 2024

Informacje

HARMONOGRAM PRACY KOMISJI REKRUTACYJNEJ

Komisja rekrutacyjna w Zespole Szkół pracuje od poniedziałku do piątku, począwszy od 21 czerwca 2024 roku, w godzinach od 9.30-13.30 w sali 111 (I piętro). Kontakt z komisją jest również m (...)

Branżowa

18 cze 2024

Wydarzenie

II PRZEGLĄD TALENTÓW SZKOLNYCH

Branżowa

12 cze 2024

Wydarzenie

Targi Pracy w Białej

6 czerwca wspólnie z Młodzieżowym Centrum Kariery OHP w Policach zorganizowaliśmy giełdę pracy dla uczniów pełnoletnich jak i dla osób które nie ukończyły 18 lat. Targi to doskonała ok (...)

Branżowa

10 cze 2024