# KOMÓRKOMANIA

Branżowa

16 lis 2022

12 października 2022r. uczniowie klasy medycznej przeprowadzili akcję #KOMÓRKOMANIA, w której pozyskali 31 potencjalnych Dawców krwiotwórczych komórek macierzystych pośród uczniów i pracowników naszej szkoły. Podczas trwania akcji uczniowie przeprowadzali wywiad o stanie zdrowia kandydatów, informowali o metodach pobierania komórek macierzystych oraz pomagali w wypełnianiu formularza rejestracyjnego.

Należy nadmienić, że akcje #KOMÓRKOMANII odbywały się przed pandemią. Teraz została wznowiona. Dziękujemy potencjalnym dawcom, że chcą się sobą dzielić z chorymi na nowotwory krwi.

W akcji #KOMÓRKOMANIA brały udział uczennice: Kamila Piotrowska, Kamila Górecka, Aleksandra Koper, Karolina Konopacka, Anna Dzięgielewska, Roksana Majdańska i Oliwia Dudek.

Anna Golla i Aleksandra Szafirska

Najnowsze

Wydarzenie

Zebrania z rodzicami uczniów klas maturalnych i konsultacje z nauczycielami

24 marca 2023 r. zapraszamy rodziców uczniów klas maturalnych na spotkania z wychowawcami klas oraz wszystkich rodziców na konsultacje z nauczycielami.

Konkurs

Zebrania z rodzicami i konsultacje

13 stycznia 2023 r. zapraszamy rodziców na spotkania z wychowawcami klas oraz na konsultacje z pozostałymi nauczycielami.

Informacje

Informacja o skróconych godzinach otwarcia pływalni

INFORMUJEMY, ŻE OD DNIA 14.01.2023 R.(SOBOTA),

W SOBOTY I NIEDZIELE

PŁYWALNIA BĘDZIE

Branżowa

09 sty 2023

Wydarzenie

Światowy Dzień Walki z AIDS

1 grudnia, kiedy przypada Światowy Dzień Walki z AIDS uczniowie klas medycznych przygotowali punkt  konsultacyjny dotyczący tematyki HIV/AIDS. Każdy z uczniów mógł uzyskać informacje, otrz (...)

Branżowa

27 gru 2022