# KOMÓRKOMANIA

Branżowa

16 lis 2022

12 października 2022r. uczniowie klasy medycznej przeprowadzili akcję #KOMÓRKOMANIA, w której pozyskali 31 potencjalnych Dawców krwiotwórczych komórek macierzystych pośród uczniów i pracowników naszej szkoły. Podczas trwania akcji uczniowie przeprowadzali wywiad o stanie zdrowia kandydatów, informowali o metodach pobierania komórek macierzystych oraz pomagali w wypełnianiu formularza rejestracyjnego.

Należy nadmienić, że akcje #KOMÓRKOMANII odbywały się przed pandemią. Teraz została wznowiona. Dziękujemy potencjalnym dawcom, że chcą się sobą dzielić z chorymi na nowotwory krwi.

W akcji #KOMÓRKOMANIA brały udział uczennice: Kamila Piotrowska, Kamila Górecka, Aleksandra Koper, Karolina Konopacka, Anna Dzięgielewska, Roksana Majdańska i Oliwia Dudek.

Anna Golla i Aleksandra Szafirska

Najnowsze

Informacje

Awaria centrali telefonicznej

Informujemy, że w związku z awarią centrali telefonicznej nie działają telefony stacjonarne w szkole. Za utrudnienia przepraszamy.

(...)

Branżowa

23 lis 2022

Informacje

Zebrania z rodzicami i konsultacje

18 listopada 2022 r. zapraszamy rodziców na spotkania z wychowawcami klas oraz na konsultacje z pozostałymi nauczycielami.

Informacje

Nasi wolontariusze porządkowali zaniedbane groby by ocalić je od zapomnienia

Uczniowie Zespołu Szkół w Policach a zarazem wychowankowie internatu po raz kolejny bezinteresownie i chętnie posprzątali groby na starym cmentarzu w Policach.

Branżowa

07 lis 2022