II PRZEGLĄD TALENTÓW SZKOLNYCH

Branżowa

12 cze 2024

10 czerwca w naszej szkole odbył się II Przegląd Talentów Szkolnych. Hasłem przewodnim spotkania były słowa: „MOGĘ WSZYSTKO”. Na scenie zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły i pokazali bardzo różnorodne talenty.

Muzyka, taniec, śpiew to tylko niektóre z nich. Przyjazna atmosfera, poczucie humoru, dystans do siebie i dobra zabawa sprzyjały występom przed społecznością uczniowską, która reagowała gromkimi brawami. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy za rok!

Organizatorzy:
Agnieszka Sikorska-Furman
Magdalena Sychel
Arkadiusz Hrycyk
Rada Samorządu Uczniowskiego

 

Najnowsze

Informacje

OHP Police - działania podjęte w roku szkolnym 2023/2024

Ochotnicze Hufce Pracy to państwowa wyspecjalizowana jednostka, mająca wspierać młodzież w poszukiwaniu pracy. Ochotniczy Hufiec Pracy realizuje swoje zadania, skupiając szczególną uwagę n (...)

Branżowa

21 cze 2024

Informacje

HARMONOGRAM PRACY KOMISJI REKRUTACYJNEJ

Komisja rekrutacyjna w Zespole Szkół pracuje od poniedziałku do piątku, począwszy od 21 czerwca 2024 roku, w godzinach od 9.30-13.30 w sali 111 (I piętro). Kontakt z komisją jest również m (...)

Branżowa

18 cze 2024

Wydarzenie

Targi Pracy w Białej

6 czerwca wspólnie z Młodzieżowym Centrum Kariery OHP w Policach zorganizowaliśmy giełdę pracy dla uczniów pełnoletnich jak i dla osób które nie ukończyły 18 lat. Targi to doskonała ok (...)

Branżowa

10 cze 2024