Chłopska Szkoła Biznesu

Branżowa

16 maj 2024

14 maja w klasach pierwszych branżowych Panie doradczynie Izabela Płaza oraz Pani Monika Ślusarczyk wraz z doradcami zawodowymi z Wojewódzkiego Urzędu Pracy ze Szczecina Panią Agnieszką Raszewską- Marciochą i Panem Tomaszem Dudzińskim przeprowadzili grę pn. Chłopska Szkoła Biznesu. Jest to symulacyjna gra planszowa mająca na celu rozwijanie cech przedsiębiorczych u uczniów.

Monika Andrzejewska

Najnowsze

Informacje

HARMONOGRAM PRACY KOMISJI REKRUTACYJNEJ

Komisja rekrutacyjna w Zespole Szkół pracuje od poniedziałku do piątku, począwszy od 21 czerwca 2024 roku, w godzinach od 9.30-13.30 w sali 111 (I piętro). Kontakt z komisją jest również m (...)

Branżowa

18 cze 2024

Wydarzenie

II PRZEGLĄD TALENTÓW SZKOLNYCH

10 czerwca w naszej szkole odbył się II Przegląd Talentów Szkolnych. Hasłem przewodnim spotkania były słowa: „MOGĘ WSZYSTKO”. Na scenie zaprezentowali się uczniowie naszej szko (...)

Branżowa

12 cze 2024

Wydarzenie

Targi Pracy w Białej

6 czerwca wspólnie z Młodzieżowym Centrum Kariery OHP w Policach zorganizowaliśmy giełdę pracy dla uczniów pełnoletnich jak i dla osób które nie ukończyły 18 lat. Targi to doskonała ok (...)

Branżowa

10 cze 2024

Informacje

Szkolenie RKO

Uczniowie klas drugich szkoły branżowej, 2BA i 2BB, wzięli udział w szkoleniu, przygotowanym przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Policach, które odbyło się dzięki wsp� (...)

Branżowa

03 cze 2024