Bieg po zdrowie
Podstawowa
09 lut 2024
7 lutego, w klasie 4PA, odbyły się zajęcia z programu profilaktycznego „Bieg po zdrowie”. Prelekcję, dotyczącą szkodliwości palenia papierosów i nowych wyrobów tytoniowych, przeprowadziła Pani Marcela Kulewska, pracownik Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej. Celem głównym tego programu jest opóźnienie inicjacji palenia papierosów oraz uświadomienie zdrowotnych aspektów tego problemu. Dodatkowo w związku z konkursem plastycznym pt. „antyreklama palenia papierosów”, zostały wręczone dyplomy i nagrody rzeczowe.
Paulina Krzywiec
Najnowsze
Wydarzenie
BEZPIECZNE WAKACJE 2026
15 czerwca 2026 r. uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej odwiedziły wyjątkowe osoby z ważnych instytucji: z Policji, Straży Pożarnej oraz Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej. Wakacje (...)
Podstawowa
23 cze 2026
Informacje
Zakończenie Roku Szkolnego 2025/2026
(...)
Branżowa
23 cze 2026
Wydarzenie
Młodzież Internatu Zespołu Szkół przekazuje w darze karmę dla kotów z polickiego schroniska dla kotów
Każdego roku, już od wielu lat, młodzież Internatu Zespołu Szkół przekazuje w darze karmę dla kotów z polickiego schroniska dla kotów. W tym roku zbieraliśmy fundusze na zakup najpotrzeb (...)
Branżowa
14 cze 2026
Informacje
Zebrania z rodzicami i konsultacje z nauczycielami
22.05.2026r. odbędą się zebrania z rodzicami i konsultacje z nauczycielami według harmonogramu załączonego poniżej. Serdecznie zapraszamy.
