Akcja w naszej szkole„ Adwokaci rozjaśniają prawo”

Branżowa

06 paź 202

Zdjęcia z imprez, memy z kolegami w roli głównej – cyberprzestrzeń coraz mocniej wciąga nastolatków, problem w tym, że nie zawsze znają swoje prawa ani też prawne konsekwencje popełnionych błędów. Adwokaci i aplikanci adwokaccy poprowadzą więc w naszej szkole specjalne zajęcia edukacyjne. To pierwsza taka edycja akcji Naczelnej Rady Adwokackiej ” Adwokaci rozjaśniają prawo” w Zespole Szkół w Policach. W wykładzie wezmą udział uczniowie z wszystkich klas 1 szkół ponadpodstawowych.

Monika Andrzejewska
Pedagog szkolny

Najnowsze

Wydarzenie

Konferencja dla nauczycieli i rodziców na temat zażywania przez młodzież środków psychoaktywnych

(...)

Branżowa

29 lis 2023

Wydarzenie

Dary jesieni

Wychowankowie internatu uczestniczyli w warsztatach artystycznych „Dary jesieni”. Wykonaliśmy stroiki, bukiety, i wianki, przyozdabiając je klonowymi liśćmi, jarzębiną, szyszkami (...)

Branżowa

17 lis 2023

Wydarzenie

Spacer sentymentalny

W polskiej tradycji listopad to miesiąc zadumy – 1 listopada obchodzimy Święto Zmarłych. „Spacer sentymentalny” stał się już tradycją internatu – 5 listopada 2023 r. po raz kole (...)

Branżowa

17 lis 2023

Wydarzenie

„Trening inteligencji”

W każdym roku szkolnym w internacie odbywają się konkursy z cyklu „Trening inteligencji”. Zadania przygotowuje pani Maria Falkowska, a chętni wychowankowie „trenują”, rozwiązując ró (...)

Branżowa

17 lis 2023