Akcja w naszej szkole„ Adwokaci rozjaśniają prawo”

Branżowa

06 paź 202

Zdjęcia z imprez, memy z kolegami w roli głównej – cyberprzestrzeń coraz mocniej wciąga nastolatków, problem w tym, że nie zawsze znają swoje prawa ani też prawne konsekwencje popełnionych błędów. Adwokaci i aplikanci adwokaccy poprowadzą więc w naszej szkole specjalne zajęcia edukacyjne. To pierwsza taka edycja akcji Naczelnej Rady Adwokackiej ” Adwokaci rozjaśniają prawo” w Zespole Szkół w Policach. W wykładzie wezmą udział uczniowie z wszystkich klas 1 szkół ponadpodstawowych.

Monika Andrzejewska
Pedagog szkolny

Najnowsze

Informacje

OHP Police - działania podjęte w roku szkolnym 2023/2024

Ochotnicze Hufce Pracy to państwowa wyspecjalizowana jednostka, mająca wspierać młodzież w poszukiwaniu pracy. Ochotniczy Hufiec Pracy realizuje swoje zadania, skupiając szczególną uwagę n (...)

Branżowa

21 cze 2024

Informacje

HARMONOGRAM PRACY KOMISJI REKRUTACYJNEJ

Komisja rekrutacyjna w Zespole Szkół pracuje od poniedziałku do piątku, począwszy od 21 czerwca 2024 roku, w godzinach od 9.30-13.30 w sali 111 (I piętro). Kontakt z komisją jest również m (...)

Branżowa

18 cze 2024

Wydarzenie

II PRZEGLĄD TALENTÓW SZKOLNYCH

Branżowa

12 cze 2024

Wydarzenie

Targi Pracy w Białej

6 czerwca wspólnie z Młodzieżowym Centrum Kariery OHP w Policach zorganizowaliśmy giełdę pracy dla uczniów pełnoletnich jak i dla osób które nie ukończyły 18 lat. Targi to doskonała ok (...)

Branżowa

10 cze 2024