Akademia Młodego Zawodowca

Liceum

26 kwi 2023

Miło nam poinformować, że w dniu 18 kwietnia nasi uczniowie udali się z wizytą do Szkoły Podstawowej nr 8 przy ul. Tanowskiej. Rozmawiali z uczniami klas ósmych o nowych kierunkach i profilach jakie przygotował Zespół Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach. Podczas indywidualnych rozmów z młodszymi kolegami i koleżankami przekonywali, że warto uczyć się w Białej i rozwijać swoje pasje i zainteresowania. Po raz kolejny dziękuję : Kindze Gęburze 2 ttc, Amelii Stramskiej 2 ba, Wiktorii Góreckiej 3 la, Klaudii Drytkiewicz 3 la, Zuzannie Korwin- Piotrowskiej 3 lb, Anie Haider 3 thż, Maricie Hintz 3 lb, Magdalenie Szymczyk 3 le oraz Dominikowi Sokolovskiemu 3 lb i Alanowi Kurkowi 2 ttc za udział w Akademii Zawodowca.

Monika Andrzejewska
Doradca zawodowy

Najnowsze

Informacje

Odbiór dyplomów DSDII

Zapraszamy po odbiór zaświadczeń/dyplomów Deutsches Sprachdiplom DSD II sekretariatu dyrektora szkoły (pokój 100). Uczniowie lub ich rodzice zgłaszający się po dyplom/zaświadczenie powinn (...)

Liceum

19 maj 2023

Wydarzenie

Warsztaty na uczelni…

Uczniowie rozszerzonej chemii postanowili zgłębić ten fascynujący świat w praktyce na warsztatach przeprowadzonych przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologicznym. Warsztaty dotyczyły jak (...)

Liceum

26 kwi 2023