Akademia Młodego Zawodowca

Liceum

26 kwi 2023

Miło nam poinformować, że w dniu 18 kwietnia nasi uczniowie udali się z wizytą do Szkoły Podstawowej nr 8 przy ul. Tanowskiej. Rozmawiali z uczniami klas ósmych o nowych kierunkach i profilach jakie przygotował Zespół Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach. Podczas indywidualnych rozmów z młodszymi kolegami i koleżankami przekonywali, że warto uczyć się w Białej i rozwijać swoje pasje i zainteresowania. Po raz kolejny dziękuję : Kindze Gęburze 2 ttc, Amelii Stramskiej 2 ba, Wiktorii Góreckiej 3 la, Klaudii Drytkiewicz 3 la, Zuzannie Korwin- Piotrowskiej 3 lb, Anie Haider 3 thż, Maricie Hintz 3 lb, Magdalenie Szymczyk 3 le oraz Dominikowi Sokolovskiemu 3 lb i Alanowi Kurkowi 2 ttc za udział w Akademii Zawodowca.

Monika Andrzejewska
Doradca zawodowy

Najnowsze

Wydarzenie

Spotkanie z funkcjonariuszami Policji

W piątek 16 lutego br. uczniowie ostatnich klas liceum i technikum spotkali się z funkcjonariuszami Policji, którzy zachęcali młodzież do podjęcia pracy w Policji i studiów w Wyższej Szkol (...)

Liceum

19 lut 2024

Informacje

Dotacja z Ministerstwa Obrony Narodowej

Wydarzenie

,,FERIE NA SPORTOWO 2024’’

HARMONOGRAM ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH DLA UCZNIÓW KLAS PONADPODSTAWOWYCH ZESPOŁU SZKÓŁ IM. IGNACEGO ŁUKASIEWICZA W POLICACH

obowiązuje od 15.01. do 26.01.2024r.

 

PONIE (...)

Branżowa

12 sty 2024

Wydarzenie

Bezpieczne ferie

Zbliżają się ferie zimowe. W trosce o bezpieczeństwo wychowanków, w internacie odbyło się spotkanie z terapeutką do spraw uzależnień – panią Dorotą Dudziak, która jest realizator (...)

Branżowa

12 sty 2024