Wyniki konkursu „ 150 LAT UKŁADU OKRESOWEGO PIERWIASTKÓW CHEMICZNYCH ”

10 grudnia uczniowie klas medycznych przygotowali szereg konkursów dla uczniów naszej szkoły związanych ze 150-leciem układu okresowego pierwiastków chemicznych. Każdy mógł sprawdzić ich znajomość, tworzyć rozmaite kombinacje z symbolami chemicznymi i wyszukiwać ukryte pierwiastki w bajkach dla dzieci. W tym dniu odbyło się również rozstrzygnięcie konkursu na najbardziej oryginalny układ okresowy.

Ex aequo I miejsce uzyskali:

Mateusz Rydzewski  i Bruno Rydzewski – klasa 1PA
Marta Rybczyk – klasa 2TZ

II miejsce

Kużmińska Martyna – klasa 1LA

Paszko Anna – klasa 1LD

III miejsce

Aurelia Bach – klasa 7PA

Na uczestników konkursu czekały atrakcyjne nagrody.

Gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie
Aleksandra Szafirska i Anna Golla

powrót