Uwaga Uczniowie Szkoły Branżowej!
Szanowni Uczniowie Szkoły Branżowej!
Miło mi zaprosić Was do udziału w konkursie "Mój zawód-moja pasja". Jego głównym celem jest wyłonienie utalentowanej, kreatywnej młodzieży. Konkurs jest realizowany tylko drogą online. Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu :plakatu, splotu reklamowego,etiudy filmowej,posteru lub komiksu.
W konkursie przewidziane są wyróżnienia w kategoriach:
1. prezentacja indywidualna
2. Prezentacja zbiorowa (maksymalnie 3 osoby)
3. Najciekawsza forma prezentacji
4. Kreatywność
5. Innowacyjność
Prace należy dostarczyć na nośnikach elektronicznych lub pocztą elektroniczną w formie PDF (poster, plakat,komiks),do odtworzenia na media player, youtube (splot reklamowy, etiuda filmowa) do 26 listopada 2020r.
Szczegóły i wszelkie pytania proszę kierować do Moniki Andrzejewskiej doradcy zawodowego.
powrót