TERMINARZ KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2019/2020 ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU REJONOWEGO

Język polski

18.11.2019 r.

g. 14:00,  sala konferencyjna

 

Lp.

Nazwisko ucznia

Imię / imiona ucznia

Pełna nazwa szkoły
(bez skrótów)

1.

Bednarek

Wiktoria Roksana

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Trzebieży

2.

Bury

Weronika

Publiczna Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu

3.

Chełstowska

Maja

Publiczna Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu

4.

Głażewska

Magdalena

Szkoła Podstawowa im. Jerzego Noskiewicza z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Tanowie

5.

Gorczyca

Ida Zuzanna

Szkoła Podstawowa nr 1 im Tadeusza Kościuszki w Policach

6.

Grodkowska

Amelia

Szkoła Podstawowa im. Jerzego Noskiewicza z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Tanowie

7.

Kaczor

Olga Katarzyna

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie

8.

Kazaryn

Zuzanna

Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach Gimnazjum Szkoła Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Dwujęzycznymi nr 9

9.

Łątka

Martyna

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach

10.

Maciągowski

Jakub

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Orła Białego z Oddziałami Dwujęzycznymi

11.

Mazur

Małgorzata

Szkoła Podstawowa im. rtm. W. Pileckiego w Będargowie

12.

Miskiewicz

Szymon

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie

13.

Pasik

Emilia

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Orła Białego z Oddziałami Dwujęzycznymi

14.

Porowska

Roksana Maria

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach

15.

Sagan

Ireneusz Aron

Publiczna Szkoła Podstawowa w Dołujach

16.

Sorokin

Aleksander

Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach Gimnazjum Szkoła Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Dwujęzycznymi nr 9

17.

Suchorzewski

Tomasz

Publiczna Szkoła Podstawowa im. K. I. Gałczyńskiego

18.

Szczepańska

Anna

Publiczna Szkoła Podstawowa w Dołujach

19.

Walkiewicz

Emilia Kamila

Szkoła Podstawowa nr 1 im Tadeusza Kościuszki w Policach

20.

Witkowska

Magdalena

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Trzebieży

21.

Wojciechowska

Aleksandra

Publiczna Szkoła Podstawowa im. K. I. Gałczyńskiego

22.

Wysocka

Maria

Szkoła Podstawowa im. rtm. W. Pileckiego w Będargowie

Matematyka

19.11.2019 r.

g. 14:00,  sala konferencyjna

Lp.

Nazwisko ucznia

Imię / imiona ucznia

Pełna nazwa szkoły
(bez skrótów)

1.

Bartkiewicz

Julia

Publiczna Szkoła Podstawowa

2.

Biniek

Ignacy

Szkoła Podstawowa im. Jerzego Noskiewicza z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Tanowie

3.

Cydzik

Michał

Publiczna Szkoła Podstawowa w Dołujach

4.

Dąbrowska

Natalia Danuta

Publiczna Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu

5.

Grodkowska

Amelia

Szkoła Podstawowa im. Jerzego Noskiewicza z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Tanowie

6.

Ignacenko

Oskar

Publiczna Szkoła Podstawowa im. K. I. Gałczyńskiego

7.

Jaremczykowski

Filip

Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach Gimnazjum Szkoła Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Dwujęzycznymi nr 9

8.

Kulik

Jakub

Publiczna Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu

9.

Kurzawa

Wiktor

Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach Gimnazjum Szkoła Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Dwujęzycznymi nr 9

10.

Łątka

Martyna

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach

11.

Łokaj

Bartłomiej

Publiczna Szkoła Podstawowa

12.

Ługiewicz

Karolina

Szkoła Podstawowa im. rtm. W. Pileckiego w Będagowie

13.

Maćkowska

Jagoda

Szkoła Podstwowa nr 5 im. Orła Białego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Policach

14.

Mazur

Małgorzata

Szkoła Podstawowa im. rtm. W. Pileckiego w Będagowie

15.

Przygoda

Łukasz

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach

16.

Siekierka

Igor

Szkoła Podstawowa nr 1 im Tadeusza Kościuszki w Policach

17.

Soińska

Lidia Małgorzata

Publiczna Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu

18.

Sterna

Kajetan Mikołaj

Szkoła Podstwowa nr 5 im. Orła Białego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Policach

19.

Suchorzewski

Tomasz

Publiczna Szkoła Podstawowa im. K. I. Gałczyńskiego

20.

Szczepańska

Anna

Publiczna Szkoła Podstawowa w Dołujach

21.

Walkiewicz

Emilia Kamila

Szkoła Podstawowa nr 1 im Tadeusza Kościuszki w Policach

22.

Ceran

Damian Piotr

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi i  Przedszkolnymi w Trzebieży

23.

Saternus

Wiktoria

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi i  Przedszkolnymi w Trzebieży

 

 

Historia

20.11.2019 r.

g. 14:00,  sala konferencyjna

 

Lp.

Nazwisko ucznia

Imię / imiona ucznia

Pełna nazwa szkoły
(bez skrótów)

1.

Bachniak

Kamil

Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Policach

2.

Bander

Mateusz

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie

3.

Biniek

Ignacy

Szkoła Podstawowa im. Jerzego Noskiewicza z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Tanowie

14.

Dąbrowska

Natalia

Publiczna Szkoła Podstawowa

5.

Domański

Jakub

Publiczna Szkoła Podstawowa w Dołujach

6.

Filipowicz

Oliwier

Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Policach

7.

Głażewska

Magdalena

Szkoła Podstawowa im. Jerzego Noskiewicza z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Tanowie

8.

Gorajski

Błażej

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Orła Białego z Oddziałami Dwujęzycznymi

9.

Kaczor

Olga

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie

10.

Lewandowski

Maksymilian

Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach Gimnazjum Szkoła Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Dwujęzycznymi nr 9

11.

Makowski

Marcin

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Trzebieży

12.

Olczykowska

Amelia

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Trzebieży

13.

Pecio-Crook

Lucas Cyril

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach

14.

Płacewicz

Radosław

Szkoła Podstawowa nr 1 im Tadeusza Kościuszki w Policach

15.

Przygoda

Łukasz

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach

16.

Rudalski

Mikołaj

Szkoła Podstawowa nr 1 im Tadeusza Kościuszki w Policach

17.

Sagan

Ireneusz Aron

Publiczna Szkoła Podstawowa w Dołujach

18.

Sorokin

Aleksander

Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach Gimnazjum Szkoła Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Dwujęzycznymi nr 9

19.

Stępień

Aleksandra

Publiczna Szkoła Podstawowa im. K. I. Gałczyńskiego

20.

Szcześniak

Jan

Publiczna Szkoła Podstawowa im. K. I. Gałczyńskiego

21.

Targosińska

Marcelina

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Orła Białego z Oddziałami Dwujęzycznymi

22.

Wirzman

Stanisław

Publiczna Szkoła Podstawowa

 

 

Język niemiecki

21.11.2019 r.

g. 14:00,  sala konferencyjna

 

Lp.

Nazwisko ucznia

Imię / imiona ucznia

Pełna nazwa szkoły
(bez skrótów)

1.

Bieńkowski

Aleksander

Publiczna Szkoła Państwowa im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie

2.

Braczyńska

Wiktoria

Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach Gimnazjum Szkoła Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Dwujęzycznymi nr 9

3.

Budas

Franciszek

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Orła Białego z Oddziałami Dwujęzycznymi

4.

Dotter

Nelly Marta

Publiczna Szkoła Państwowa im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie

5.

Flak

Denis

Publiczna Szkoła Państwowa im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie

6.

Gaborska

Anna

Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach Gimnazjum Szkoła Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Dwujęzycznymi nr 9

7.

Korzan

Julia

Publiczna Szkoła Podstawowa

8.

Onik

Marcin

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Orła Białego z Oddziałami Dwujęzycznymi

9.

Pecio-Crook

Lucas Cyril

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach

10.

Suchorzewski

Tomasz

Publiczna Szkoła Podstawowa

11.

Ząbek

Piotr

Publiczna Szkoła Podstawowa

 

 

 

Chemia

22.11.2019 r.

g. 14:00,  sala konferencyjna

 

Lp.

Nazwisko ucznia

Imię / imiona ucznia

Pełna nazwa szkoły
(bez skrótów)

1.

Błaszczak

Karina

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie

2.

Ceran

Damian

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi

3.

Jaremczykowski

Filip

Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach Gimnazjum Szkoła Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Dwujęzycznymi nr 9

4.

Koral

Gracjan Kacper

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach

5.

Madaliński

Maciej Hubert

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach

6.

Panchuk

Diana

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki

7.

Piołunowicz

Jakub

Szkoła Podstawowoa nr 5 im. Orła Białego z Oddzaiłami Dwujęzycznymi w Policach

8.

Romel

Mateusz Mariusz

Szkoła Podstawowoa nr 5 im. Orła Białego z Oddzaiłami Dwujęzycznymi w Policach

9.

Sagan

Ireneusz Aron

Publiczna Szkoła Podstawowa w Dołujach

10.

Sokołowski

Maciej

Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach Gimnazjum Szkoła Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Dwujęzycznymi nr 9

11.

Tynkiewicz

Aleksander

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie

12.

Walkiewicz

Emilia Kamila

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki

 

Geografia

25.11.2019 r.

g. 14:00,  sala konferencyjna

 

Lp.

Nazwisko ucznia

Imię / imiona ucznia

Pełna nazwa szkoły
(bez skrótów)

1.

Bera

Maciej

Publiczna Szkoła Podstawowa im. K. I. Gałczyńskiego

2.

Chałupka

Bartosz

Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach Gimnazjum Szkoła Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Dwujęzycznymi nr 9

3.

Czerniawska

Zuzanna

Zespół Placówek Oświatowych w Kołbaskowie

4.

Filipowicz

Oliwer

Szkoła Podstawowa Nr 6 z Odziałami Dwójęzycznymi i Przedszkolnymi

5.

Gadomska

Maja Marta

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Trzebieży

6.

Gębura

Julia

Szkoła Podstawowa Nr 6 z Odziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi

7.

Głażewska

Magdalena

Szkoła Podstawowa im. Jerzego Noskiewicza z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Tanowie

8.

Kaczmarek

Michał

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie

9.

Leszczyński

Mikołaj

Publiczna Szkoła Podstawowa

10.

Lewandowski

Maksymilian

Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach Gimnazjum Szkoła Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Dwujęzycznymi nr 9

11.

Makowski

Marcin

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Trzebieży

12.

Przygoda

Łukasz

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach

13.

Rudalski

Mikołaj

Szkoła Podstawowa nr 1 im Tadeusza Kościuszki w Policach

14.

Sagan

Ireneusz Aron

Publiczna Szkoła Podstawowa w Dołujach

15.

Siedlecki

Patryk

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach

16.

Siekierka

Igor

Szkoła Podstawowa nr 1 im Tadeusza Kościuszki w Policach

17.

Staniszewska

Ewa

Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Dwujęzycznymi

18.

Sterna

Kajetan Mikołaj

Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Dwujęzycznymi

19.

Stępień

Aleksandra

Publiczna Szkoła Podstawowa im. K. I. Gałczyńskiego

20.

Stróżikowski

Bartosz

Zespół Placówek Oświatowych w Kołbaskowie

21.

Szczepańska

Anna

Publiczna Szkoła Podstawowa w Dołujach

22.

Tomaszewska

Laura

Publiczna Szkoła Podstawowa

23.

Wardak

Wojciech

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie

 

 

 

Fizyka

26.11.2019 r.

g. 14:00,  sala konferencyjna

 

Lp.

Nazwisko ucznia

Imię / imiona ucznia

Pełna nazwa szkoły
(bez skrótów)

1.

Bienkowski

Alexander

Publiczna Szkoła Podstawowa w Mierzynie im. Przyjaciół Dzieci

2.

Brończyk

Karol

Publiczna Szkoła Podstawowa w Mierzynie im. Przyjaciół Dzieci

3.

Ceran

Damian Piotr

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi i  Przedszkolnymi w Trzebieży

4.

Jaremczykowski

Filip

Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach Gimnazjum Szkoła Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Dwujęzycznymi nr 9

5.

Orłowski

Dominik

Szkoła Podstawowa im. Jerzego Noskiewicza z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Tanowie

6.

Piołunowicz

Jakub

Szkoła Podstawowoa nr 5 im. Orła Białego z Oddzaiłami Dwujęzycznymi w Policach

7.

Sorokin

Aleksander

Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach Gimnazjum Szkoła Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Dwujęzycznymi nr 9

8.

Tomaszewska

Laura

Publiczna Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu

 

 

Wiedza o społeczeństwie

27.11.2019 r.

g. 14:00,  sala konferencyjna

 

Lp.

Nazwisko ucznia

Imię / imiona ucznia

Pełna nazwa szkoły
(bez skrótów)

1.

Bienkowski

Alexander

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie

2.

Biniek

Ignacy

Szkoła Podstawowa im. Jerzego Noskiewicza z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Tanowie

3.

Biniek

Nikodem

Szkoła Podstawowa im. Jerzego Noskiewicza z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Tanowie

4.

Dejewski

Wiktor Grzegorz

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Orła Białego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Policach

5.

Hajkowska

Natalia

Publiczna Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu

6.

Kaczor

Olga Katarzyna

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie

7.

Korczyk

Dawid

Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach Gimnazjum Szkoła Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Dwujęzycznymi nr 9

8.

Pasik

Emilia Celina

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Orła Białego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Policach

9.

Płacewicz

Radosław

Szkoła Podstawowa nr 1 im Tadeusza Kościuszki w Policach

10.

Przygoda

Łukasz

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach

11.

Radziwanowski

Michał

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach

12.

Rudalski

Mikołaj

Szkoła Podstawowa nr 1 im Tadeusza Kościuszki w Policach

13.

Sobański

Jakub

Publiczna Szkoła Podstawowa
w Bezrzeczu

14.

Woźniak

Jakub

Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach Gimnazjum Szkoła Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Dwujęzycznymi nr 9

 

Biologia

28.11.2019 r.

g. 14:00,  sala konferencyjna

Lp.

Nazwisko ucznia

Imię / imiona ucznia

Pełna nazwa szkoły
(bez skrótów)

1.

Bienkowski

Alexander

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie

2.

Biniek

Ignacy

Szkoła Podstawowa im. Jerzego Noskiewicza z Oddziałami Dwujęzycznymi  i Przedszkolnymi w Tanowie

3.

Błaszczak

Karina Katarzyna

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie

4.

Borkowski

Kacper

Publiczna Szkoła Podstawowa im. K. I. Gałczyńskiego

5.

Butryn

Martyna Antonina

Zespół Placówek Oświatowych w Kołbaskowie

6.

Czerniawska

Zuzanna

Zespół Placówek Oświatowych w Kołbaskowie

7.

Kolbus

Szymon

Szkoła Podstawowa nr 1 im Tadeusza Kościuszki w Policach

8.

Koral

Gracjan

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach

9.

Korzan

Kornelia

Publiczna Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu

10.

Kuczyńska

Hanna

Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach Gimnazjum Szkoła Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Dwujęzycznymi nr 9

11.

Kwiatkowska

Zuzanna

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Orła Białego z Oddziałami Dwujęzycznymi

12.

Łątka

Martyna

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach

13.

Piołunowicz

Jakub

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Orła Białego z Oddziałami Dwujęzycznymi

14.

Romaszko

Zuzanna

Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach Gimnazjum Szkoła Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Dwujęzycznymi nr 9

15.

Sagan

Ireneusz Aron

Publiczna Szkoła Podstawowa w Dołujach

16.

Siekierka

Igor

Szkoła Podstawowa nr 1 im Tadeusza Kościuszki w Policach

17.

Staniszewska

Paulina Julianna

Szkoła Podstawowa im. Jerzego Noskiewicza z Oddziałami Dwujęzycznymi  i Przedszkolnymi w Tanowie

18.

Szczepańska

Anna

Publiczna Szkoła Podstawowa w Dołujach

19.

Tomaszewska

Laura

Publiczna Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu

20.

Ułanowska

Julia

Publiczna Szkoła Podstawowa im. K. I. Gałczyńskiego

 

Język angielski

29.11.2019 r.

g. 14:00,  sala konferencyjna

 

Lp.

Nazwisko ucznia

Imię / imiona ucznia

Pełna nazwa szkoły
(bez skrótów)

1.

Borghina

Gabriela Agnieszka

Publiczna Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu

2.

Czerniawska

Zuzanna

Zespół Placówek Oświatowych w Kołbaskowie

3.

Dejewski

Wiktor Grzegorz

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Orła Białego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Policach

4.

Dojnikowska

Debora Daria

Szkoła Podstawowa nr 1 im Tadeusza Kościuszki w Policach

5.

Gaborska

Anna

Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach Gimnazjum Szkoła Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Dwujęzycznymi nr 9

6.

Głażewska

Magdalena

Szkoła Podstawowa im. Jerzego Noskiewicza z Oddziałami Dwujęzycznymi  i Przedszkolnymi w Tanowie

7.

Gorajski

Błażej

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Orła Białego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Policach

8.

Gorczyca

Ida Zuzanna

Szkoła Podstawowa nr 1 im Tadeusza Kościuszki w Policach

9.

Jakubowska

Aleksandra

Publiczna Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu

10.

Kałwa

Adam Albert

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach

11.

Kasierska

Oliwia

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Trzebieży

12.

Kawelska

Estera

Publiczna Szkoła Podstawowa im. K. I. Gałczyńskiego

13.

Kołsut

Julian Sławomir

Szkoła Podstawowa im. Jerzego Noskiewicza z Oddziałami Dwujęzycznymi  i Przedszkolnymi w Tanowie

14.

Kurdynowski

Jakub

Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi

15.

Ługiewicz

Karolina

Szkoła Podstawowa im. rtm. Witolda Pileckiego w Będargowie

16.

Madaliński

Maciej Hubert

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach

17.

Majewska

Sandra

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Trzebieży

18.

Malicka

Elżbieta Agnieszka

Szkoła Podstawowa im. Jerzego Noskiewicza z Oddziałami Dwujęzycznymi  i Przedszkolnymi w Tanowie

19.

Mazur

Małgorzata

Szkoła Podstawowa im. rtm. Witolda Pileckiego w Będargowie

20.

Miśkiewicz

Szymon

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie

21.

Pecio-Crook

Lucas Cyril

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach

22.

Rauch

Amelia

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie

23.

Rządziński

Albert

Publiczna Szkoła Podstawowa im. K. I. Gałczyńskiego

24.

Sagan

Ireneusz Aron

Publiczna Szkoła Podstawowa w Dołujach

25.

Strózikowski

Bartosz

Zespół Placówek Oświatowych w Kołbaskowie

26.

Tkacz

Fabian

Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi

27.

Tyranowski

Bartosz Klemens

Publiczna Szkoła Podstawowa w Dołujach

28.

Wróblewska

Karolina

Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach Gimnazjum Szkoła Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Dwujęzycznymi nr 9

powrót