Szkolny Turniej Hokeja Na Lodzie

 

W dniu 21 stycznia 2020r. na lodowisku szkolnym w „Białej” odbył się Szkolny Turniej Hokeja Na Lodzie. W turnieju rywalizowali uczniowie klas ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach. Do imprezy zgłosiło się 7 drużyn. Ogółem wzięło udział 40 uczniów. W fazie eliminacyjnej utworzono dwie grupy, gdzie rozegrano spotkania systemem „każdy z każdym”.

Grupa 1

1. 1LD II

2. 3LE

3. 1LDg

4. 1LC

Grupa 2

1. 2LC

2. 1LB

3. 1LD I

W fazie finałowej odbyły się mecze o miejsca:

o V miejsce 1LD II – 1LD I wynik 0:1

o III miejsce 1LDg – 2LC wynik 1:3

o I miejsce  1LB – 3LEwynik  1:4

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – 3LE

II miejsce – 1LB

III miejsce – 2LC

IV miejsce – 1LDg

V miejsce – 1LD I

VI miejsce – 1LD II

VII miejsce – 1LC

Zwycięska drużyna wystąpiła w składzie:

  1. Jakub Sadowski  – 3LE
  2. Jakub Nowakowski – 3LE
  3. Czeszejko Dominik – 3LAD
  4. Przemysław Płowik  – 3LB
  5. Kacper Różański – 3LB

Na zakończenie zawodnikom wręczono pamiątkowe medale ufundowane przez Dyrekcję Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach. Wszystkim uczestnikom imprezy gratulujemy i dziękujemy wzięcia udziału!

 

Violetta Burawa

Aneta Sarnecka

Mariusz Małkiewicz

Janis Wakatinakis

 

  

powrót