Sudoku

W październiku, listopadzie i grudniu odbyły się szkolne eliminacje do gminnego konkursu SUDOKU. 44 uczniów naszej szkoły wzięło udział w konkursie. Po 3 etapach wytypowane zostały najlepsze drużyny w poszczególnych kategoriach wiekowych.

klasa 5: Julia Tamulonek, Patryk Raczkowski
klasa 6: Amelia Kucharska, Karolina Wróblewska
klasa 7: Piotr Sosnowski, Antoni Szostak
klasa 8: Aleksandra Dudek, Aleksander Dudek
Finał konkursu odbył się 31 stycznia 2020r w Szkole Podstawowej nr 8. Wszystkie nasze drużyny zakwalifikowały się do ścisłego finału! Uczniowie naszej szkoły uplasowali się na 1 i 2 miejscu! Mistrzami Sudoku Gminy Police w swoich kategoriach wiekowych zostali Amelia Kucharska i Karolina Wróblewska oraz Piotr Sosnowski i Antoni Szostak. 2 miejsce wśród klas 5 zdobyli Julia Tamulonek i Patryk Raczkowski. Aleksandra Dudek i Aleksander Sorokin otrzymali dyplomy finalistów konkursu. Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za aktywny udział i uczciwą rywalizację. Zwycięzcom gratulujemy!
Sandra Jarosławska (szkolny koordynator konkursu)