Rozstrzygnięcie konkursu "Mój zawód - moja pasja"
Internetowy konkurs zawodoznawczy "Mój zawód- moja pasja" rozstrzygnięty. W listopadzie 2020 r dla uczniów Szkoły Branżowej Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Policach ogłosiła konkurs wspierający rozwój szkolnictwa branżowego pod nazwą "Mój zawód-moja pasja". Patronat nad konkursem objęło Kuratorium Oświaty w Szczecinie oraz Starostwo Powiatowe w Policach. Głównym celem było wyłonienie utalentowanej,kreatywnej młodzieży i motywowanie jej do rozwijanie talentów zawodowych, pasji i zainteresowań.
4 grudnia b.r. konkurs "Mój zawód - moja pasja" został rozstrzygnięty. Z przyjemnością informuję, że uczniowie naszej szkoły branżowej otrzymali następujące wyróżnienia:
  • Jakub Wolert 2BA - 3 miejsce w konkursie głównym
  • Nikola Smolińska 1BB - wyróżnienie za aktywność i uczestnictwo
  • Natalia Siemaszko 1BB - wyróżnienie Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty
  • Jakub i Filip Brudek 2BAg- 2 miejsce w kategorii prezentacji zbiorowej
  • Magdalena Pocztańska 2BBg - wyróżnienie za aktywność i uczestnictwo
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.
Prezentacja prac
A.Andrzejewska- doradca zawodowy
M. Tobiaszewska- pedagog szkolny


 
powrót