Konkursy kuratoryjne. Etap szkolny za nami

W dniach od 19 października 2020 r. do 23 października 2020 r. odbył się szkolny etap konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2020/2021. Uczniowie naszej szkoły sprawdzili swoją wiedzę z takich przedmiotów jak: język polski, matematyka, historia, język niemiecki, chemia, geografia, biologia, język angielski, fizyka, wiedza o społeczeństwie. 

Do etapu rejonowego zakwalifikowali się uczniowie, którzy uzyskali nie mniej niż 80% punktów możliwych do zdobycia lub w przypadku nieosiągnięcia przez uczniów wymaganej punktacji, do etapu rejonowego przeszło dwóch uczestników z najwyższymi wynikami, jednak nie mniejszymi niż 30%. Lista uczestników etapu rejonowego opublikowano również na stronie szkoły. Etap rejonowy planowany jest w terminie od 23 listopada 2020 r. do 27 listopada 2020r.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie.

powrót